به گزارش کانی پرس، با اوج گرفتن دوباره کرونا در کشور و همزمان در شهر بوکان ۱۲ واحد متخلف در این شهرستان پلمپ شد. در همین رابطه و پیرو محدودیت های کرونایی و مصوبات اخیر ستاد پیشگیری ازشیوع کرونا در بوکان ۱۳ واحد قلیان سرا، ۶ آرایشگاه زنانه، ۱۱ واحد آموزشگاهی،دو باشگاه ورزشی، یک خانه […]

به گزارش کانی پرس، با اوج گرفتن دوباره کرونا در کشور و همزمان در شهر بوکان ۱۲ واحد متخلف در این شهرستان پلمپ شد.

در همین رابطه و پیرو محدودیت های کرونایی و مصوبات اخیر ستاد پیشگیری ازشیوع کرونا در بوکان ۱۳ واحد قلیان سرا، ۶ آرایشگاه زنانه، ۱۱ واحد آموزشگاهی،دو باشگاه ورزشی، یک خانه باغ و دو واحد صنفی پلمپ شدند.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: پیرو محدودیت های کرونایی و مصوبات اخیر ستاد پیشگیری ازشیوع کرونا و با توجه به تمدید این محدودیت ها پلیس با همکاری دیگر ارگانهای مرتبط در سطح شهر و بعد از بازرسی های گسترده اقدام به پلمپ ۱۲ واحد متخلف در حوزه های مختلف نمود.

سرهنگ سلمان حیدری افزود: در این اکیپ بازرسانی از ادارات صمت،اصناف و نیروی انتظامی، در سطح شهر بوکان نسبت به بازدید و نظارت بر رعایت دستر العمل های بهداشتی اقدام خواهند کرد.

در همین رابطه فرمانداری بوکان نیزطی بیانیه ای اعلام کرد: با عنایت به تشکیل گشت های سلامت و واحد پلمپ ستاد پیشگیری ازبیماری کرونا و تشدید نظارت ها ازعموم همشهریانمحترم تقاظا می کردد در صورت مشاهده هر گونه تخلفی در این خصوص ستاد مربوطه را در جریان بگذارند.

همچنین شبکه بهداشت بوکان نیز اعلام کرد کهاصنافی که در مغازه خود به افراد بدون ماسک ارائه خدمات نمایند پلمپ خواهند شد و استفاده ماسک برای خود صاحبان صنف ها نیز الزامی است.

بر اساس گزارش های فرمانداری ازماه گذشته تا کنون بیش از۳۲واحد متخلف که با رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی جان خود و مردم را در معرض خطر قرار داده بودند پلمپ شدند.

رئیس بیمارستان بوکان نیزدر گفتگو با خبرنگار ما از پر شدن بخش ویژه کرونا بیمارستان بوکان خبر داد عنوان کرد: وضعیت بوکان در شرایط بحرانی قرار دارد و کارکنان بیمارستان نیزبه شدت خسته هستند.

قادر زاده با اعلام برگزاری روزانه ۱۰ تا ۱۵ عروسی و مجلس ختم در بوکان عنوان کرد: بی شک باید مسئولان مربوطه به جد و قاطعیت جلوی برگزاری این مراسمات را بگیرند تا زنجیره کرونا قطع شود.

تا لحظه مخابره این گزارش نیزبیش از ۴ هزار نفر از همشهریان بوکانی به ویروس کویید ۱۹ گرفتار شده اند که متاسفانه ازای تعداد و بر اساس آمار های رسمی ۱۵۶ نفر جان خود را ازدست داده اند و اکنون نیز ۱۳۷ نفر در بخش های مختلف بیمارستان این شهرسان بستری هستند.

اتهای پیام/خ