به گزارش کانی پرس؛ در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته شانزدهم این بازی ها سردار بوکان از شهرداری ماهشهر پذیرایی کرد. در این بازی که در استادیوم خانم النبیا بوکان و با حضور چشم گیری هواداران در سردار برگزار شد شاگردان قربانی به نتیجه ای بهتر از تساوی نرسیدند […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته شانزدهم این بازی ها سردار بوکان از شهرداری ماهشهر پذیرایی کرد.

در این بازی که در استادیوم خانم النبیا بوکان و با حضور چشم گیری هواداران در سردار برگزار شد شاگردان قربانی به نتیجه ای بهتر از تساوی نرسیدند

سردار بوکان که در هفته پانزدهم این رقابت ها بازی را به حریف خود واگذار کرده بود امید داشت با برتری در مقابل شاگردان پاشازاده در شهرداری ماهشهر خود را به صدر جدول نزدیک تر کند.

تیم سردار در این بازی خانگی و در پایان این باز نهایت به تساوی یک بر یک دست یافت تا فاصله این تیم با صدر جدول افزایش یابد.

با این تساوی سردار امتیازی شد تا بهترین موقعیت خود برای نزدیک شدن به صدر جدول را از دست دهد.

اما از حواشی منفی این بازی حمله به سرمربی و بازیکنان تیم شهرداری ماهشهر توسط عده ای هوادار نما در میان دو نیمه بازی بود که سبب به تعویق افتادن ۲۰دقیقه ای بازی در نیمه دوم و همچنین مصدومیت مهدی پاشازاده از ناحیه بینی شد.

انتهای پیام