به گزارش کانی پرس، صبح امروز یک شنبه سوم فروردین ۹۹ دومین نقاهتگاه بیماران کرونایی در بوکان توسط قرارگاه زیستی سپاه این شهرستان افتتاح شد. در همین رابطه و در حاشیه آئین افتتاح این نقاهتگاه فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: این نقاهتگاه با هدف گذراندن دوران نقاهت بیماران مرخص شده از […]

به گزارش کانی پرس، صبح امروز یک شنبه سوم فروردین ۹۹ دومین نقاهتگاه بیماران کرونایی در بوکان توسط قرارگاه زیستی سپاه این شهرستان افتتاح شد.

در همین رابطه و در حاشیه آئین افتتاح این نقاهتگاه فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: این نقاهتگاه با هدف گذراندن دوران نقاهت بیماران مرخص شده از بیمارستان ایجاد شد.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: این نقاهتگاه به عنوان بیمارستان پشتیبان و مرکز نقاهتگاه بیماران ترخیص شده توسط قرار گاه زیستی سپاه شهرستان و با همکاری، فرمانداری، هلال احمر و فنی و حرفه ای  با تعداد ۴۰ تخت تجهیز شده است.

وی با اشاره به اینکه حضور در این نقاهتگاه برای بیماران بهبود یافته کاملا رایگان است، افزود: افراد بعد از ترخیض از بیمارستان می توانند ۱۴ روز در این نقاهتگاه استراحت کنند که البته امید است با رعایت مردم در مورد شیوه های پیشگیری هیچگاه این مکان مورد نیاز قار نگیرد.

فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد: درمانگاه شهدای سرباز سپاه بوکان نیز برایمقابله با این بیماری کاملا تجهیز و بنا به دستورات ستاد پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در بوکان آماده پذیرش بیماران خواهد بود.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی عنوان کرد: گروهای جهادی سپاه بوکان در حوزه های دانشجویی، خواهران و محلات و همچنین گردان نبی اکرم (ص) از اولین روزهای شیوع این ویروس در بوکان تا به امروز به صورت جد برای رفع کمبودهای اقلام بهداشتی بویژه ماسک پای کار بوده و تا کنون چند هزار ماسک را تولید و در اختیار مردم قرار داده اند.

وی همچنین افزود: طی این مدت بسیجیان بوکان با همکاری نیروهای انتظامی به کنترل عبور و مرور خودروهای ورودی در بوکان پرداخته و همچنین در روستاها نیز با همکاری مردم اقدام به سمپاشی و گند زدایی روستاها نموده اند.

انتهای پیام/خ