به گزارش کانی پرس؛ در استانه سال جدید و همچنین، هفته نیکوکاری ۲۰۰ بسته معیشتی به خانوارهای نیازمند بوکانی توسط سپاه این شهرستان اهدا شد. در حاشیه اهدای این بسته ها که توسط حوزه های شهری و روستای سپاه بوکان به خانوارهای نیازمند اهدا شد فرمانده سپاه این شهرستان عنوان کرد: در آستانه سال جدید […]

به گزارش کانی پرس؛ در استانه سال جدید و همچنین، هفته نیکوکاری ۲۰۰ بسته معیشتی به خانوارهای نیازمند بوکانی توسط سپاه این شهرستان اهدا شد.

در حاشیه اهدای این بسته ها که توسط حوزه های شهری و روستای سپاه بوکان به خانوارهای نیازمند اهدا شد فرمانده سپاه این شهرستان عنوان کرد: در آستانه سال جدید و همچنین در اوضاع کنونی که معیشت مردم به علت شیوع کرونا دچار رکود شده است سپاه بوکان ۲۰۰ بسته معیشتی را آماده و به خانواده های نیازمند اهدا خواهد کرد.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: این بسته های حمایتی که توسط سپاه شهداء و با همکاری خیرین تهیه شده است با کمک حوزه های شهری و روستای در میان خانوارهای شناسایی شده پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هر بسته بیش از ۴ میلیون ریال است که امید می رود در این ایام شاهد ادامه این اقدامات خیرخواهانه توسط خیرین و دستگاه های مختلف باشیم.

فرمانده سپاه بوکان همچنین عنوان کرد: گروه های جهادی سپاه بوکان از هفته پیش و در دو کارگاه ویژه اقدام به تهیه روزانه ۲هزار و ۷۰۰ عد ماسک کردند که این ماسک ها در میان پرسنل بیمارستان و همچنین مناطق حاشیه ای شهر بوکان پخش می شود.

وی ادامه داد: در مدت مراحل دوخت ماسک‌ها  شبکه بهداشت و درمان بوکان بر مراحل دوخت ماسک‌ها به طور کامل تا زمان ضدعفونی نظارت خواهد داشت.

انتهای پیام/خ