به گزارش کانی پرس، در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته نوزدهم این رقابت ها تیم سردار بوکان روز یک شنبه در تالش مهمان چوکای این شهر بود. در این بازی که از ساعت ۱۴ و در استادیوم تاریخی پوریاولی تالش برگزار شد شاگردان قربانی در تیم سردار امید داشتند […]

به گزارش کانی پرس، در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته نوزدهم این رقابت ها تیم سردار بوکان روز یک شنبه در تالش مهمان چوکای این شهر بود.

در این بازی که از ساعت ۱۴ و در استادیوم تاریخی پوریاولی تالش برگزار شد شاگردان قربانی در تیم سردار امید داشتند بعد از کسب نتایج ضعیف چند هفته گذشته با پیروزی در این بازی خود را به صدر جدول نزدیک کند.

شاگردان قربانی در تیم سردار اما در ادامه ناکامی های خود در چند هفته گذشته این بار نیز نتوانستند به خواسته خود که کسب پیروزی در بازی بود برسند و با شکست سنگین قلعه عقاب ها را ترک کردند.

تقابل کاپیتانان پرسپولیس و اسقلال این بار در کسوت مربی گری دو تیم سردار و چوکا به نفع تالشی ها به پایان رسید و تیم سردار این بازی را با نتیجه ۳ بر صفر به میزبان خود واگذار کرد.

تیم سردار با این باخت سقوطی ۳ پله ای را در جدول تجربه کرد و بعد از هفته ها جایگاه خود در رده های بالای گروه را از دست داد و با ۲۵ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.

در این گروه شاگردان فرشاد پیوس در چوکای تالش با ۳۸ امتیاز و پاس همدان با ۳۵ امتیاز در رده های اول و دوم و تیم نفت و گاز گچساران با ۲۷ امتیازدر رده سوم جدول قرار دارد.