به گزارش کانی پرس؛روز دوشنبه همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر و در زیر بارش شدید برف و کولاک شدید هفتمین خانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سید الشهداء شمال غربی کشور و بسیج سازندگی سپاه بوکان به بهره برداری رسید. در آئین افتتاح این منزل مسکونی که […]

به گزارش کانی پرس؛روز دوشنبه همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر و در زیر بارش شدید برف و کولاک شدید هفتمین خانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سید الشهداء شمال غربی کشور و بسیج سازندگی سپاه بوکان به بهره برداری رسید.

در آئین افتتاح این منزل مسکونی که در شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف و کولاک شدید و با حضور چندی از مسئولان شهرستانی در روستای کوره کانی برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه شمال غرب در سه جبهه محرومیت زدایی، برقراری امنیت پایدار و عمران و آبادانی در حال فعالیت است که خوشبختانه به موفقیت های بسیار چشمگیری نیز دست یافته است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: در همین راستا و در حوزه محرومیت زدایی، سپاه بوکان با همکاری قرارگاه حمزه سید شهداء در محوز های مختلف، ساخت منازل مسکونی برای مددجویان، راه، اب رسانی، اهدای جهزیه در سال جاری فعالیت ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: هم اکنون شاهد افتتاح هفتمین منزل مدد جویی از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهداء با همکاری بسیج سازندگی سبازدید سایتپاه بوکان در روستای کوره کانی هستیم.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد: جدای از این هفت باب منزل که از اول سال تا کنون به بهره برداری رسیده است امید است تا پایان سال جاری ۶ باب مسکن دیگر نیز در روستاهای محروم تحویل مد جویان شود.

فرمانده سپاه بوکان ادامه داد: تا کنون سپاه بوکان از آغاز این طرح نزدیک ۱۳ منزل مسکونی را با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیون تومان احداث و به مددجویان در روستاهای محروم بوکان تحویل داده است.

این منازل مسکونی در متراژ ۵۰ متر و با اعتباری بلغ بر ۵۰ میلیون تومان توسط سپاه پاسداران برای مددجویان واجد شرایط احداث می شود.

روستای کوره کانی در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی بوکان و در منطقه ای کوهستانی قرار دارد.