به گزارش کانی پرس: در ادامه رقابت های فوتبال دسته دوم فوتبال کشور و از هفته هفدهم این رقابت ها تیم سردار در خانه از نفتو گاز گجساران پذیرایی کرد. در این دیدار که در هوای سرد ورزگاه خاتم البیا و با حضور بیش از ۳ هزار تماشگر برگزار شد شاگردان پیروز قربانی در مقابل […]

به گزارش کانی پرس: در ادامه رقابت های فوتبال دسته دوم فوتبال کشور و از هفته هفدهم این رقابت ها تیم سردار در خانه از نفتو گاز گجساران پذیرایی کرد.

در این دیدار که در هوای سرد ورزگاه خاتم البیا و با حضور بیش از ۳ هزار تماشگر برگزار شد شاگردان پیروز قربانی در مقابل مهمان خود نتیجه ای بهتر از تساوی کسب نکردند.

تیم سردار بوکان امید داشت در این بازی و در استادیوم خانگی خود و با بهره گیری از حمایت هواداران خود و در هوای زیر ۱۰ درجه بوکان بتواند با کسب ۳ امتیاز به صدر جدول نزدیک شود.

۲ تیم با وجود تلاش‌های فراوان نتوانستند  دروازه حریف را با خطر جدی رو به رو کنند و در نهایت این بازی بدون ردو بدل شدن هیچ گلی به پایان رسید.

هم اکنون سردار از ۱۷ بازی، دارای ۶ برد، هفت مساوی و چهار باخت و با ۲۵ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.است.

از نکات حاشیه ای این بازی بیانیه پیش از اغاز بازی توسط اداره ورزش و جوانان بوکان است که در اقدامی مثبت در صدد ایجاد نظم در استادیم پرداخت.

انتهای پیام/خ