به گزارش کانی پرس؛ همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر همایش تجلیل از کارگران، کارمندان و کارفرمایان برتر بوکان برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمع کثیری از اصناف، تولید کنندگان، کارفرمایان و مسولان بوکانی در مسجد فاطمیه(ص) بوکان برگزار شد فرمانده سپاه شهرستان در سخنانی ضمن تبریک ایام دهه مبارک […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر همایش تجلیل از کارگران، کارمندان و کارفرمایان برتر بوکان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمع کثیری از اصناف، تولید کنندگان، کارفرمایان و مسولان بوکانی در مسجد فاطمیه(ص) بوکان برگزار شد فرمانده سپاه شهرستان در سخنانی ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر با اشاره پیشرفت های چشم گیر انقلاب طی ۴دهه گذشته عنوان کرد؛ در گام اول انقلاب ما شاهد بودیم که مدیران جهادی با حضور در همه صحنه ها جدای از مدیریت جبهه های جنگ در حوزه های صنعت و … نیز خوش درخشیدند

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی ادامه داد؛ امروز نیز خوشبختانه شاهد حضور همین مدیران جهادی در عرصه هستیم و امید واریم با حضور چنین مدیرانی بر تمامی مشکلات موجود فایق آییم.

وی ادامه داد؛ دشمن طی چهل سال گذشته و به هر طریق ممکن سعی در ایجاد موانع و مشکلات بر سراه پیشرفت انقلاب را داشته است که با پای کار بودن مدیران جهادی
در حوزه های مختلف شاهد شکست دشمن بودیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد؛ باید فرهنگ جهادی و تلاش برای پیشرفت کشور در میان همه مدیران کشور نهادینه شود تا شاهد پیشرفت های چشم گیری در همه حوزه ها باشیم.
وی در پایان با اشاره به تشیع جنازه تاریخی سردار. رشید اسلام شهید سپهبد قایم سلیمانی عنوان کرد؛ این حضور بی نظیر را باید رفراندومی در تاید دوباره نظام جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب دانست.

در ادامه برنامه سرپرست فرمانداری بوکان نیز طی سخنانی با تبریک ایام دهه مبارک فجر با اشاره به مشکلات عدیده در حوزه تولید گفت؛ امروز بر کسی پوشیده نیست که دشمنان با تمام توان جنگ اقتصادی بزرگی را علیه ملت ایران آغاز کرده اند.

لقمان خسروپور افزود؛جدای از مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه استکبار بروکراسی های سخت اداری نیز سبب شده تا مشکلات عدیده ای در زمینه تولید داشته باشیم.

وی افزود؛ اما هنوز هستند افرادی که از این بروکراسی های سخت نیز خسته نمی شند و پا در عرصه تولید می گزارند تا جدای از تلاش برای ارتقا تولید در اشتغال زایی نیز نقش داشته باشند

خسروپور ادامه داد؛ اگر کسانی که کار تولیدی می کنند سرمایه خود را در کارهای سرمایه گذاری بردارند بسیار بیشتر سود می برند اما این افراد وارد عرصه تولید می شوند تا مشکلات اقتصادی موجود را برطرف کنند.

سرپرست فرمانداری بوکان عنوان کرد؛ اگر کارفرمایی وارد اداره ای شد باید آنها را تکریم کرد چون اقتصاد کشور مدیون این افراد است.

لقمان خسروپور گفت؛ هم اکنون ۱۲۱واحد فعال و ۳۳واحد راکد در شهرستان است و خوشبختانه واحد ما با تمام توان در حال فعالیت هستند و ما در کارگروه اشتغال به دنبال تلاش برای برطرف کردن مشکلات واحد های راکد هستیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد؛ اگر شرایط محیا باشد بی شک می توان واحد های تولیدی مهم دیگری را در بوکان راه اندازی کرد که نه تنها در منطقه بلکه در کشور نیز بدرخشد
در پایان مراسم نیز هدایایی به کارگران، کارمندان و کارفرمایان برتر بوکانی اهدا شد.
انتهای پیام