به گزارش کانی پرس همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۵ طرح مختلف عمرانی در سطح شهرستان بوکان کلنگ زنی و به بهره برداری رسیدند. در ائین بهره برداری از این طرح ها که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مسئولان شهرستانی برگزار شد جایگاه cng رسولی، مرکز جامع سلامت امیرآباد و […]

به گزارش کانی پرس همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۵ طرح مختلف عمرانی در سطح شهرستان بوکان کلنگ زنی و به بهره برداری رسیدند.

در ائین بهره برداری از این طرح ها که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مسئولان شهرستانی برگزار شد جایگاه cng رسولی، مرکز جامع سلامت امیرآباد و کارخانه گونی بافی بوکان به بهره برداری و کارخانه رب سازی، گازرسانی به ۹ روستای شهرستان کلنگ زنی شدند.

در اولین ساعت حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار اذربایجان غربی در بوکان جایگاه گاز CNG رسولی واقع در ابتدای بلوار ورودی بوکان از طرف سقز افتتاح و به بهره برداری رسید.

این جایگاه با سرمایه گذار بخش خصوصی باظرفیت ۱۵۰۰ متر مکعب بر ساعت و تعداد ۶ نازل سوختگیری در زمینی نرسیده به ایست و بازرسی سقز به مساحت ۲۰۱۶ متر مربع ساخته شده است.

تعداد جایگاه های CNG شهرستان بوکان ۹ باب بوده که با راه اندازی جایگاه CNG رسولی، تعداد جایگاه های CNG به ۱۰ باب می رسد که متعاقب آن میانگین مدت زمان انتظار جهت سوختگیری CNG در این شهرستان به کمتر از ۱۰ دقیقه می رسد.

دومین پروژه آماده بهره برداری در بوکان طی سفر معاون امنیتی سیاسی استاندار به این شهرستان در چهارمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح مرکز جامع سلامت امیرآباد بود.

در آئین بهره برداری از این پروژه مهم حوزه سلامت شهرستان، سهرابی رئیس اداره راه و شهرسازی بوکان در این مورد گفت: این پروژه با مساحت زیر بنای مفید ۱۰۳۸ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال توسط معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و نظارت راه و شهرسازی شهرستان بوکان در مدت زمان ۹ ماه احداث و به دانشگاه علوم پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان به عنوان دستگاه بهره‌بردار تحویل داده شده و اکنون نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

او تاکید کرد: لازم به ذکر است پروژه مذکور جزو پروژه های مصوب ستاد بازآفرینی شهری بوکان می باشد که با همت سرپرست محترم فرمانداری و همکاری همه جانبه شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر و سایر اعضا محترم ستاد به سرانجام رسید .

همچنین در چهارمین روز از دهه مبارک فجر  و با حضور مسئولان شهرستان و استانی کارخانه بزرگ رب بوکان کلنگ زنی شد

کارخانه رب ابراهیمی در روستای قازلیان و در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۰۰۰ مترمربع با اعتبار اولیه حدود ۵۰ میلیارد ریال و تسهیلات مصوب ۲۸ میلیارد ریال، اشتغالزایی ۱۱ نفر و ظرفیت تولید ۴۰۰۰ تن در سال توسط آقای ابراهیمی اجرا می گردد.

چهارمین پروژه ویژه شهر بوکان کلنگ زنی پروژه گازرسانی به ۹ روستای بخش مرکزی این شهرستان بود

پروژه گازرسانی (مجتمع ۹ روستایی) به روستاههای محور جاده برهان شامل روستاهای قره کند، تازه قلعه، سیف الدین سفلی، چاورچین، کانی طومار، دنگز علیا، کوچک اوطمیش، کانی خوارو، کهریزه علی آقا با تعداد خانوار ۴۲۵ و ۳۱۹۷۲ متر شبکه و اعتبار ۴۹ میلیارد ریال کلنگ زنی و همزمان به نیابت ۴ طرح گازرسانی به واحدهای صنعتی با اعتبار ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

آخرین ساعات چهارمین روز از دهه مبارک فجر در بوکان نیز با بهره برداری از کارخانه گونی بافی در شهرک صنعتی بوکان ببا حضئر مسئولان استانی به پایان رسید.

این کارخانه که در شهرک شهرک صنعتی بوکان واقع شده است با ظرفیت ۹۰۰ تن در سال و میزان سرمایه گذاری ۵۰ میلیاردریال و اشتغالزایی ۱۵ نفر به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/خ