به گزارش کانی پرس؛ همزمان با آغاز ایام دهه مبارک فجر و بازگشت تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به کشور زنگ انقلاب در مدارس بوکان نواخته شد. در آئین نواختن زنگ انقلاب در بوکان که به صورت نمادین و با حضور جمع کثیری از مسولان و دانش آموزان در سالن ورزشی سوم خرداد برگزار شد، امام […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با آغاز ایام دهه مبارک فجر و بازگشت تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به کشور زنگ انقلاب در مدارس بوکان نواخته شد.

در آئین نواختن زنگ انقلاب در بوکان که به صورت نمادین و با حضور جمع کثیری از مسولان و دانش آموزان در سالن ورزشی سوم خرداد برگزار شد، امام جمعه بوکان گفت؛ یکی از مهمترین نعمت های انقلاب وجود امنیت پایدار در چهارگوشه مرزهای کشور است.

ماموستا ملاعباس احمدی افزود؛ برقراری امنیت پایدار جز اهم نعمت های انقلاب است که امروزه به برکت خون هزاران شهید به دست آمده است و این مهم همجون نگینی در دریای پر تلاتم منطقه می درخشد.

وی افزود؛ جدای از امنیت پایدار آزادی یکی دیگر از نعمت های پرشمار انقلاب است که با هیج جایی از دنیا قابل مقایسه نیست.

امام جمعه بوکان تصریح کرد؛ اتحاد و برادری اقوام ایرانی در سایه انقلاب اسلامی بی نظیر است و دشمن با هزاران نقشه نتوانسته است این اتحاد و همدلی مردم را بگیرد و آنها را به جان هم بیندازند.

وی افزود؛ ملت ایران مردمی هستند که از ته دل اسلام و انقلاب را دوست دارند و بصیرت آنان همیشه سبب شکست نقشه های دشمن شده است.

ماموستا ملا عباس احمدی عنوان کرد؛ انتخابات یکی دیگر از نعمت های مهم انقلاب است که طی آن از رهبری گرفته تا همه مسولان کلیدی مردم توسط آحاد جامعه انتخاب می شوند که این نشان از اوج دموکراسی است.

وی عنوان کرد؛ بی شک در انتخابات پیش رو نیز بار دیگر مردم با تمام توان با حضور در انتخابات نشان خواهند داد که آرمانهای انقلاب جز لاینفک زندگی آنان است

مدیر آموزش و پرورش بوکان نیز در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر عنوان کرد؛ ایام دهه مبارک فجر بهترین زمان برای اعلام خدماتی است که نظام طی ۴دهه گذشته برای کشور انجام داده است.

سلیمان مام عزیزی افزود؛ قبل از انقلاب میزان برخورداری مردم بوکان از نعمت خواندن و نوشتن تنها ۳۰درصد بود ولی اکنون بالای ۹۶درصد مردم این شهرستان باسواد هستند که این مهم نشانگر پیشرفت چشم گیری کشور در همه زمینه ها است.

وی ادامه داد؛ امروز تمام جنبش های آزادی خواه جهان نشات گرفته از اندیشه و ایدولوژی انقلاب است که در برابر استکبار جهانی ایستاده اند.
مدیر آموزش و پرورش بوکان تصریح کرد؛ دشمنان انقلاب هیچگاه جرات رودرو شدن سخت با ایران را ندارند بلکه آنها معنویت مردم را هدف قرار گرفته اند
مام عزیزی عنوان کرد؛ تا زمانی که ما سرمایه های دینی، معنوی و فرهنگی خود را حفظ و برای آن تلاش کنیم بی گمان انقلاب پابرجا و قوی تر نیز خواهد شد.