به گزارش کانی پرس؛ بعد از ظهر دوشنبه ۲۳ دی ماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مدرسه ۶ کلاسه مشارکتی استاد حقیقی  در بوکان به بهره برداری رسید. در این مراسم که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و هئیت همراه و همچنین مسئولان شهرستانی در منطقه علی آباد برگزار شد مدیر آموزش […]

به گزارش کانی پرس؛ بعد از ظهر دوشنبه ۲۳ دی ماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مدرسه ۶ کلاسه مشارکتی استاد حقیقی  در بوکان به بهره برداری رسید.

در این مراسم که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و هئیت همراه و همچنین مسئولان شهرستانی در منطقه علی آباد برگزار شد مدیر آموزش و پرورش شهرستان در سخنانی عنوان کرد؛ این پروژه در سایه تلاش های معاونت عمرانی استانداری و غیر مدرسه ساز فاروق منصور عباسی به بهره برداری رسیده است

سلیمان مام عزیزی افزود: زمین این ساختمان از سوی خانواده ایلخانی زاده به آموزش و پرورش اهدا و ۵۰ درصد بودجه آن نیز توسط معاونت نوسازی و تجهیز مدارس استان اختصاص داده شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات فزاینده اموزشی در منطقه علی آباد تصریح کرد: منطقه علی آباد جز مناطق غیر برخوردار شهرستان است که شاهد تراکم بالای دانش آموزان در کلاس های درس مدارس این منطقه هستیم.

مام عزیزی عنوان کرد: هم اکنون در هر کلاس از این مدرسه بیش از ۲۴ دانش آموز حضور دارند که در مدارس دیگر علی آباد تراکم تا ۴۰ نفر نیز در کلاس های درس وجود دارد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی نیز در آیین افتتاح این مدرسه عنوان کرد؛ باید از کسانی که در این شرایط اقتصادی به کمک دولت بویژه در حوزه مدرسه سازی حضور پیدا کرده اند تشکر کرد.

رحمانی افزود: استان در حوزه آموزشی دچار کمبود ۴۵۴۰ کلاس است که هرچند هم اکنون ۲۶۰۰ کلاس درس در سطح استان در حال احداث است که امید است طی دو سال آینده شاهد کاهش مشکلات در حوزه فضاهای آموزشی باشیم.