به گزارش کانی پرس؛ در روزهایی که نماینده‌ بوکان عملا شهر را به حال خود رها کرده و سرپرست فرمانداری نیز در حال سازوکار برگزاری انتخابات مجلس به سر می برد کارمند یکی از ادرات بوکان با قانون شکنی و با سواستفاده از وضعیت موجود، یکی از بستگانش را در اداره ای که خود در […]

به گزارش کانی پرس؛ در روزهایی که نماینده‌ بوکان عملا شهر را به حال خود رها کرده و سرپرست فرمانداری نیز در حال سازوکار برگزاری انتخابات مجلس به سر می برد کارمند یکی از ادرات بوکان با قانون شکنی و با سواستفاده از وضعیت موجود، یکی از بستگانش را در اداره ای که خود در آن مشغول است به استخدام درآورده است.

این تخلف آشکار در حالی صورت می گیرد که طبق تحقیقات ما این شخص که از دو هفته پیش در این اداره مشغول به کار شده حتی مدرک لیسانس هم ندارد و این در شرایطی است که افراد بسیار زیادی در این شهرستان با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در پی فرصت های شغلی اینچنینی هستند.

در برهه کنونی که به دلیل فشار تحریم‌های ظالمانه، مردم در تنگنا قرار گرفته اند و با مشکلات عدیده ای نیز که اغلب ناشی از بی کاری در سطح جامعه است رو به رو هستند، نیاز است عدالت اجتماعی در همه سطوح رعایت شود.

اکنون و در این برهه حساس انتظار می رود نماینده، فرماندار و نهادهای نظارتی با ورود به موضوع جلوی این فامیل بازی را که دهن کجی به عدالت در این شهرستان است بگیرند.

هرچند مسئولان شهرستانی در خصوص این قانون شکنی بر این نظر هستند که فردی در یک شرکت خصوصی استعفا داده و مسئولان شرکت شخص دیگری را جایگزین کرده اند.

طی چند سال گذشته نیز بارها شاهد چنین تخلفات اشکاری در استخدامی های بی ضابطه در سطح ادارات سطح شهر از جمله در طرح توسعه بیمارستان بوکان بودیم ک در نهایت نماینده شهر بوکان در نشست خبری خود با دانشجویان به این مهم اعتراف کرد.

انتهای پیام/خ