به گزارش کانی پرس؛ رئیس اداره پیش بینی هواشناسی بوکان از تداوم بارش برف تا روز جمعه در بوکان خبر داد. اسماعیل کامیاب نسب افزود: با ورود سامانه جدید بارشی که از بعد ازظهر چهار شنبه وارد منطقه شده است خوشبختانه شاهد بارش متناوب برف در سطح شهرستان هستیم. وی ادامه داد: این بارش ها […]

به گزارش کانی پرس؛ رئیس اداره پیش بینی هواشناسی بوکان از تداوم بارش برف تا روز جمعه در بوکان خبر داد.

اسماعیل کامیاب نسب افزود: با ورود سامانه جدید بارشی که از بعد ازظهر چهار شنبه وارد منطقه شده است خوشبختانه شاهد بارش متناوب برف در سطح شهرستان هستیم.

وی ادامه داد: این بارش ها به صورت متناوب تا شب پنجشنبه در بوکان ادامه خواهد داشت و از روز جمعه شاهد بارش های پراکنده ای در منطقه خواهیم بود.

کامیاب نسب پیش بینی کرد: انتظار می رود طی این سه روز شاهد بارش ۱۵ سانتی برف در مناطق کوهستانی و ۱۰ ساتنی متری برف در سطح شهر بوکان باشیم.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی بوکان تصریح کرد: صبح روز چهارشنبه شاهد دمای منفی ۳ درجه در سطح شهربوکان بودیم که پیش بینی می شود صبح پنجشنبه دمای بوکان به منفی ۸ درجه نیز برسد.

وی عنوان کرد: برابر پیش بینی های بلند مدت بارش ها در دی و بهمن پائین تر از نرمال خواهد بود اما در اسفند ماه شاهد بارش های خوبی در سطح منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/خ