به گزارش کانی پرس؛ به دنبال شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مردم بوکان نیز همچون سایر هموطنان و دیگر ملت های آزاده جهان در غم از دست دادن این بزرگ مرد مقاومت به سوگ نشسته اند. در همین راستا امام جمعه بوکان در گفتگو با کانی پرس، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این سردار […]

به گزارش کانی پرس؛ به دنبال شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مردم بوکان نیز همچون سایر هموطنان و دیگر ملت های آزاده جهان در غم از دست دادن این بزرگ مرد مقاومت به سوگ نشسته اند.

در همین راستا امام جمعه بوکان در گفتگو با کانی پرس، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این سردار بزرگ و رشید اسلام به خدمت مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران گفت: سردار سپهبد اسلام تربیت شده مکتب حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بود تا لحظه شهادت تنها در راه اسلام جنگید.

ماموستا ملا عباس احمدی ادامه داد: این سردار رشید اسلام خدمات بیشماری به اسلام انجام داد که بی تردید در تاریخ اسلام با شکوه از آن یاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی منادی وحدت میان تمام مذاهب و قومیت های منطقه از شیعه و سنی گرفته تا ایزدی و آسوری بودند همه را یک صدا برای مقابله با دشمنان اسلام در یک صف واحد قرار داد.

این روحانی برجسته اهل سنت در بوکان عنوان کرد: بی تردید شهادت چنین مردی را می توان ضایعه ای اسف ناک نه تنها برای ملت ایران بلکه برای تمام جهان اسلام دانست اما بی تردیدشهادت وی می تواند نقطه عطفی برای پایان حضور استکبار در غرب آسیا باشد.

امام جمعه بوکان در ادامه با اشاره به نحوه شهادت این سردار بزرگ اسلام گفت: امریکایی ها طی چند سال گذشته بارها از سردار سلیمانی طعم تلخ شکست را چشیده بودند و قدرت رویارویی مستقیم با این سردار بزرگ را نداشتند برای همین به صورت بزدلانه و در سیاهی شب آن هم با هواپیما بدون سرنشین وی را به شهادت رساندند که این اقدام بزدلانه ترین کار تاریخ بود.

ملا عباس احمدی افزود: بی شک مردم بوکان نیز همانند سایر مردم داغ دار کشور عزیزم ایران و دیگر امت های اسلامی خوانان پاسخ قاطع جمهوری اسلامی به این عمل ننگین امریکا هستند و حمایت خود را از مسئولان نظام اعلام می دارند.

انتهای پیام/خ