به گزارش کانی پرس، روز یک شنبه هشتم دی ماه یک مرد ۴۵ ساله بوکانی به علت بیماری آنفلانزا جان خود را از دست داد. این شهروند بوکانی که ماه گذشته به علت بروز علایم سرماخوردگی به بیمارستان بوکان مراجعه کرده بود بنا به نظر پزشکان جهت آزمایشهای ویژه تشخیص بیماری به یکی از بیمارستانهای […]

به گزارش کانی پرس، روز یک شنبه هشتم دی ماه یک مرد ۴۵ ساله بوکانی به علت بیماری آنفلانزا جان خود را از دست داد.

این شهروند بوکانی که ماه گذشته به علت بروز علایم سرماخوردگی به بیمارستان بوکان مراجعه کرده بود بنا به نظر پزشکان جهت آزمایشهای ویژه تشخیص بیماری به یکی از بیمارستانهای ارومیه منتقل شد.

این مرد ۴۵ ساله بوکانی در نهایت و بعد از یک ماه بستری شدن در icu یکی از بیمارستان های ارومیه ) فوت کرد و در گورستان عمومی بوکان به خاک سپرده شد.

این مهم در حالی است که یک ماه پیش رئیس شبکه بهداشت و درمان بوکان در جلسه ویژه ای که به همین مناسبت در فرمانداری تشکیل شد عنوان کرد: تا کنون ۵۰ نفر با مراجعه به بیمارستان بوکان علایم آنفلوآنزا را داشتند که از این تعداد و بعد از معاینات اولیه از ۴ نفر آزمایش های تخصصی انجام شد که خوشبختانه جواب همه موارد منفی بوده است.

محمد عباسی تصریح کرد: سیستم بهداشت و درمان بوکان کاملا طی چند ماه گذشته آماده بوده و اقدامات بسیار خوب و موثری را نیز در راستای پیشگیری این بیماری انجام داده است.

موج اول آنفلانزا که از اواخر فصل پائیز آغاز شده بود تا کنون جان چندین هموطن را در سراسر کشور گرفته است.

انتهای پیام/خ