به گزارش کانی پرس؛ پلیس بوکان در ادامه مبارزه با بر هم زنندگان آسایش مردم در یک عملیات موفق به دستگیری باند سارقین سیم کابل های مخابراتی در شهر بوکان شد. سرهنگ سلمان حیدری فرمانده انتظامی بوکان صبح امروز چهارم دی ماه در گفتگو با کانی پرس در خصوص این عملیات عنوان کرد؛ بدنبال اعلام […]

به گزارش کانی پرس؛ پلیس بوکان در ادامه مبارزه با بر هم زنندگان آسایش مردم در یک عملیات موفق به دستگیری باند سارقین سیم کابل های مخابراتی در شهر بوکان شد.

سرهنگ سلمان حیدری فرمانده انتظامی بوکان صبح امروز چهارم دی ماه در گفتگو با کانی پرس در خصوص این عملیات عنوان کرد؛ بدنبال اعلام شکایت شهروندان واداره مخابرات مبنی بر سرقت سیم کابل های مخابراتی و قطع خطوط تلفن در محلات مختلف شهرستان، موضوع بصورت ویژه در دستور تیم های عملیاتی پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد؛ به دنبال این گزارشات شناسایی و دستگیری این سارقین در دستور کار پلیس قرار گرفت و در نهایت پلیس موفق به شناسایی و دستگیری سارقان کابل های برق بوکان که دو نفر بودند شد.

سرهنگ سلمان حیدری افزود؛ به همراه این دو سارق یک نفر نیز مالخر با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد.

فرمانده پلیس بوکان تصریح کرد؛ سارقین بازداشت شده به ۱۱ فقره دزدی سیم های برق بوکان اعتراف کرده اند.

وی خاطر نشان کرد؛ ارزش ریالی اموال کشف شده ۱۱۰ میلیون ریال برآورد گردیده است که بهمراه پرونده تکمیلی به مرجع قضایی تحویل گردیده است

انتهای پیام