به گزارش کانی پرس؛ ریس سازمان هواشناسی بوکان از کاهش ۴۰ درصدی بارندگی ها در سال زراعی جاری در شهر بوکان خبر داد. اسماعیل کامیاب نسب روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ما گفت؛ از اول سال زراعی جاری تا کنون شاهد بارش۴۸ میلیمتری بارش ها در سطح شهرستان بودیم. وی ادامه داد؛ متاسفانه این […]

به گزارش کانی پرس؛ ریس سازمان هواشناسی بوکان از کاهش ۴۰ درصدی بارندگی ها در سال زراعی جاری در شهر بوکان خبر داد.

اسماعیل کامیاب نسب روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ما گفت؛ از اول سال زراعی جاری تا کنون شاهد بارش۴۸ میلیمتری بارش ها در سطح شهرستان بودیم.

وی ادامه داد؛ متاسفانه این میزان بارش در سطح شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۰و بلد مدت ۵۵ درصد کاهش پیدا کرده است که سبب نگرانی های در حوزه کشاورزی شده است.

ریس سازمان پیش بینی هواشناسی بوکان تصریح کرد؛ دمای سه ماهه پاییز در سطح شهرستان نرمال بوده و همچنین پیش بینی ها نشان می دهد که طی ماه های پایانی سال نیز دما نرمان و بالاتر از نرمال در این منطقه خواهد بود.

کامیاب نسب عنوان کرد؛ برابر پیش بینی های فصلی طی زمستان سال جاری در ۲ مقطع زمانی شاهد بروز یخبندان در سطح شهرستان خواهیم بود که طی این مدت دمای شهرستان تا ۱۵_ درجه کاهش پیدا خواهد کرد.

وی افزود؛ برابر پیش بینی های فصلی طی ۳ ماهه آینده بارندگی در سطح شهرستان نرمال و پایین تر از نرمال خواهد بود اما بی تردید این پیش بینی ها قابل تغییر است

انتهای پیام