به گزارش کانی پرس؛ بروز صف های طولانی و عدم نظارت بر توزیع گاز مایع از سوی متولیان امر، انتقاد تند سرپرست فرمانداری را در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در شهرستان بوکان به همراه داشت. در این جلسه که ظهر سه شنبه ۲۶ آذر ماه برگزار شد سرپرست فرمانداری […]

به گزارش کانی پرس؛ بروز صف های طولانی و عدم نظارت بر توزیع گاز مایع از سوی متولیان امر، انتقاد تند سرپرست فرمانداری را در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در شهرستان بوکان به همراه داشت.

در این جلسه که ظهر سه شنبه ۲۶ آذر ماه برگزار شد سرپرست فرمانداری بوکان در سخنانی با اشاره به صف های طولانی و گلایه همشهریان از این وضعیت گفت: متاسفانه کمبود گاز مایع در شهر بوکان محسوس است و کماکان ضعف نظارت را در این مهم به خوبی می بینیم.

رئیس ستاد بحران شهرستان بوکان تصریح کرد: اولیت اول ما تامین گاز مایع خانوارها در سطح شهرستان است و به جد پیگیر این مهم نیز هستیم و در این مهم هیچ گونه کمکاری قابل قبول نیست.

لقمان خسروپور آذر افزود: برای مردم کمبود گاز مایع در این شرایط که هوا رو به سردی است قابل توجی نیست و آنان از مسئولان امکانات بویژه گاز مایع می خواهند و ما باید این کمبود را با نظارت بیشتر بر طرف کنیم.

وی تصریح کرد: با نگاهی به وضعیت جایگاه های پخش گاز و مایع، تماس های تلفنی و … نبود نظارت بر توزیع کاملا مشهود است و باید این وضعیت به صورت جدی و بدون وقفه پیگیری شود.

رئیس ستاد بحران شهرستان بوکان ادامه داد: متاسفانه در سایه ی نبود نظارت کافی بعضی از ماشین های مسئول پخش گاز مایع برای روستاها بعد از دریافت سهمیه کپسول ها را در بین راه با قیمت بالاتری می فروشند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نیز در این جلسه با اشاره به تشدید بازرسی ها از جایگاه های توزیع گاز مایع گفت:بازرسان ما از جایگاه ها تا روستاها پخش گاز مایع را را رصد خواهندکرد.

عبدی عنوان کرد؛ متاسفانه بسیاری از خودروها نیز از گاز مایع استفاده می کنند که ما سوخت گیری این خودروها را ممنوع کردیم.

وی ادامه داد؛ در همین رابطه یک جایگاه نیز علی الرغم هشدار ها در حال ارایه خدمات به خدروهای داری کپسول ال پی جی بود که توسط ماموران صمت به مدت یک هفته پلمپ شد.

انتهای پیام/خ