به گزارش کانی پرس؛ تیم بسکتبال با ویلچر شهر بوکان با پیروزی در مقابل حریفان خود موفق به صعود به دور نهایی لیگ یک کشوری در فصل جاری این رقابت ها شد. در این دوره از مسابقات که به میزبانی شهرستان بوکان و در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ آذر ماه برگزار […]

به گزارش کانی پرس؛ تیم بسکتبال با ویلچر شهر بوکان با پیروزی در مقابل حریفان خود موفق به صعود به دور نهایی لیگ یک کشوری در فصل جاری این رقابت ها شد.

در این دوره از مسابقات که به میزبانی شهرستان بوکان و در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ آذر ماه برگزار شد تیم های هیئت بوکان، فیروز قزوین و هیئت البرز برای صعود به دور نهایی لیگ دسته یک بسکتبال کشور با هم به رقابت پرداختند.

در این رقابت های دو روزه که از گروه “ب” این بازی ها برگزار شد تیم هیئت بسکتبال با ویلچر بوکان در بازی نخست موفق به شکست هیئت البرز با نتیجه ۷۱ به ۴۶ شد.

در دومین بازی اما بوکانی ها درمقابل حریف قدرتمند خود هئیت قزوین تن به شکست ۷۲ به ۴۳ دادند اما در نهایت با یک برد و یک باخت به دور نهایی این رقابت ها که دی ماه سال جاری در استان قزوین برگزار خواهد شدصعود کنند.

رییس اداره ورزش و جوانان بوکان در حاشیه برگزای این مسابقه‌ها در گفت و گو با کانی پرس، اظهار داشت: در این دور از رقابت‌ها که در گروه «ب» به میزبانی این شهرستان در حال برگزاری است هیات بوکان، به دلیل نتایج دور رفت و برگشت همراه قزوین به دور بعد این رقابت ها صعود کردند.

انور ملارحیمی افزود: بوکان یکی از قطب های اصلی بسکتبال با ویلچر منطقه است که امید است بتواند در رقابت های نهایی لیگ نیز نتایج خوبی کسب و در نهایت به لیگ برتر کشور صعود کند.

انتهای پیام/خ