به گزارش کانی پرس؛ پس از یک هفته پرترافیک در ستاد های انتخاباتی سراسر کشور در نهایت راس ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۶ آذر ماه نام نویسی از کاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم به کار خود پایان داد. در بوکان نیز همگام با سراسر کشور درهای ورودی ستاد مرکزی انتخابات این شهرستان راس ساعت ۱۸ عصر […]

به گزارش کانی پرس؛ پس از یک هفته پرترافیک در ستاد های انتخاباتی سراسر کشور در نهایت راس ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۶ آذر ماه نام نویسی از کاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم به کار خود پایان داد.

در بوکان نیز همگام با سراسر کشور درهای ورودی ستاد مرکزی انتخابات این شهرستان راس ساعت ۱۸ عصر شنبه بسته شد تا در نهایت ۳۶ نفر موفق به ثبت نام در این حوزه انتخابیه شدند.

در ۷ روز مهلت نام نویسی از داوطلبان حضور در مجلس یازدهم، ۳ نفر در ستاد انتخابات وزارت کشور و ۳۳ نفر نیز با حضور در فرمانداری بوکان برای حضور در پروسه انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.

از این ۳۶ نفر ۵نفر خانم و ۳۱ نفر مرد هستند که خود را آماده حضور در پروسه تائید صلاحیت و مبارزات انتخاباتی کرده اند.

از این میان ۳۱ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد، چهار نفر دکترای تخصصی و یک نفر نیز با مدرک معادل نام نویسی کرده اند.

۲۲ نفر از ثبت نام شدگان دارای سن ۳۰ تا ۴۰ سال، ۱۰ نفر در رنج سنی ۴۰ تا ۵۰ سال و ۶ نفر نیز از ۵۰ به بالا حضور دارند که این مهم نشان از حضور پرشور جوانان نخبه برای به دست گرفتن مدیریت شهرستان در حوزه نمایندگی است.

از ۳۶ نفر ثبت نام شونده ۷ نفر داری مدرک مدیریت در گرایش های مختلف، حقوق در گرایش های مختلف با ۴نفر، معماری۴، عمران۴، معماری ۴، کامپیوتر ۲، روانشناسی۲، و رشته های اقتصاد، جامع شناسی، برنامه ریزی درسی، دکترای چشم پزشکی، علوم سیاسی، تربیت بدنی، کتاب داری، ریاضی، حقوق بین الملل، علوم کتاب داری با یک نفر برای این کارزار مهم نام نویسی کردند.

تنها ۳ نفر از این ۳۶ نفر سابقه حضور در انتخابات مجلس دهم را یدک می کشند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم بعد از طی فرایند های تائید صلاحیت در تاریخ ۲ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ خ