به گزارش کانی پرس؛ با تصمیم مسئولان بوکانی و به دنبال برودت هوا، نوبت صبح و بعد از ظهر تمامی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی این شهرستان در هر دو شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل شد. رئیس آموزش و پرورش شهرستان بوکان این تصمیم را به دنبال هماهنگی های صورت گرفته با […]

به گزارش کانی پرس؛ با تصمیم مسئولان بوکانی و به دنبال برودت هوا، نوبت صبح و بعد از ظهر تمامی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی این شهرستان در هر دو شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بوکان این تصمیم را به دنبال هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان شهرستان اعلام کرد و افزود: در راستای جلوگیری از گسترش ویروس آنفلوانزا و همچنین با توجه به شرایط و وضعیت جوی فردا یک شنبه ۱۷ آذر ماه تمامی مدارس شهرستان بوکان در مقاطع پیش دبستانی و دبستان در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل است.

با تصمیم اداره آموزش و پرورش و بنا به درخواست معلمان بوکانی روز شنبه نیز همه مقاطع تحصیلی بوکان برای پیشگیری از گسترش ویروس آنفلوانزا تعطیل بود

در حال حاضر توده هوای سرد در جنوب استان آذربایجان غربی حاکم است و همچنین بارش باران و برف نیز در این منطقه به تناوب در حال بارش است.