جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: بی تردید کسانی که اموال مردم را آتش زدند و سبب سلب آسایش مردم شدند به سزای اعمال خود خواهند رسید. به گزارش کانی پرس؛ همزمان با پنجمین روز هفته بسیج مراسم نشست روشنگری با حضور اقشار مختلف مردم در فرهنگ سرای سیمرغ بوکان برگزار شد. در […]

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: بی تردید کسانی که اموال مردم را آتش زدند و سبب سلب آسایش مردم شدند به سزای اعمال خود خواهند رسید.

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با پنجمین روز هفته بسیج مراسم نشست روشنگری با حضور اقشار مختلف مردم در فرهنگ سرای سیمرغ بوکان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جانشین فرمانده سپاه شهدا، مسولان و جمع کثیری از مردم بوکان برگزار شد مدیر آموزش و پرورش بوکان در سخنانی ضمن تبریک آغاز هفته بسیج عنوان کرد؛ بسیج را باید مظهر شجاعت در پاسداری از انقلاب دانست.

سلیمان مام عزیزی افزود؛ بسیجیان امروز سردمدار پرچم خدمت به محرومان و همچنین در صف اول مبارزه با توطئه های دشمنان قرار دارند.

وی گفت: اگر همه مسئولان کشور بسیجی وار کار کنند سخت ترین تحریم های جهان را نیز می توان در هم شکست که خوشبختانه اکنون همه بسیجی وار و جهاد گونه در حال تلاش برای رفع مشکلات کشور هستند.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز در این مراسم با تبریک هفته بسیج عنوان کرد؛ بسج ۴۰ سال است بدون وقفه برای آبادانی این مرز و بوم در حال تلاش و کار می باشد.

سردار الهوردی داداش زاده عنوان کرد: اوج شکوفایی بسیج در دوران ۸ سال دفاع مقدس خود را نمایان کرد، جای که به دنبال فرمان حضرت امام (ره) صدها هزار نفر از مردم کشور داوطلبانه به سوی جبهه ها شتافتند و عملا ۹۰ درصد بدنه جبهه را بسیجیان تشکیل دادند

وی افزود؛ در دوران ۸ ساله دفاع مقدس در حالی که بسیج تازه شکل گرفته بود ولی در مدت کوتاهی توانستند جنگ را به خوبی اداره کنند و به موفقیت های بیشماری برسند.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ادامه داد؛ افتخارات بسیج در دوران دفاع مقدس سبب شد دیگر هیچ دشمنی جرات حمله نظامی به ایران را نداشته باشد هر چند توطئه های دشمنان در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و امنیتی بر دوام است.

وی تصریح کرد: در صف اول مقابله با دشمن تفکر بسیجی قرار دارد که با همراهی مردم با بصیرت کشور و زیر سایه رهنمود های مقام معظم رهبری توانسته است به خوبی تمام دسیسه های ریز و درشت دشمن را خنثی کند.

جانشین فرمانده سپاه شهدای عنوان کرد؛ جدای از حضور قدرتمند بسیج در صف اول مقابله با تهدید های دشمن بسیجان در همه عرصه های مختلف همچون ریشه کن کردن فلج اطفال، سیل، زلزله و … جزء پیشگامان هستند برای زدودن چهره محرومیت کشور در صف اول قرار دارند.

وی با اشاره به مشکلات فعلی کشور نیز گفت؛ برکسی پوشیده نیست که اکنون و به علت تحریم ها ظالمانه دشمن کشور در بعضی حوزه ها بویژه اقتصادی با مشکلاتی رو به رو بوده ولی هرگاه مسئولان با تفکر بسیجی و پشت سر رهبر معظم انقلاب و همگام با مردم وارد میدان شده اند مسیر های جدیدی به روی کشور گشوده شده انقلاب پیشرفت های چشم گیری به خود دیده است.

سردار الهوردی داداش زاده در ادامه سخنان خود با اشاره به اختشاشات اخیر گفت؛ برآورد های ما نشان می داد که این آشوب ها برای سال جاری در برنامه دشمن بود ولی اعلام نرخ جدید بنزین سبب زایمان زود راس این اشوب ها شد.

وی تصریح کرد؛ آنچه که آشوب ظرف ۴۸ ساعت جمع شد، منطق کامل فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از مصوبه سران قوا که طی آن با اشاره به بصیرت مردم ، تاکید بر قانون مداری و کار کارشناسی سبب شد دشمنان و جیره خواران داخلی آنان نتوانند به نقشه های شوم خود در بر هم زدن امنیت عمومی مردم برسند.

سردار داداش زاده تصریح افزود؛ اعتراف دستگیر شدگان نشان داد که دشمن برای ایجاد آشوب در سطح کشور برنامه ریزی چندین ساله انجام داده بود اما بصیرت مردم و قدر نیروی های مختلف انقلاب این آشوب را در همان نطفه خفه کرد .

وی ادامه داد: قطعا افرادی که اسلحه به دست شدند و به مراکز دولتی و نظامی حمله کردند و به مقدسات اسلامی توهین کردند از ضد انقلاب هستند.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: بی تردید کسانی که اموال مردم را آتش زدند و سبب سلب آسایش مردم شدند به سزای اعمال خود خواهند رسید.

وی در پایان یاداور شد: ما به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که امنیت و آسایش مردم توسط دشمنان انقلاب خدشه دار شود و با تمام قدرت از این مهم دفاع می کنیم.

انتهای پیام/خ