به گزارش کانی پرس؛ همزمان با آغاز هفته بسیج با حضور جمع کثیری از مردم و مسولان بوکانی مزار شهدای این شهرستان غبار روبی و عطر افشانی شد. در ابتدای این مراسم امام جمعه بوکان در سخنانی با تبریک هفته بسیج عنوان کرد؛ بسیج طی ۴۰ سال گذشته پیشتاز حفاظت از انقلاب در برابر همه […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با آغاز هفته بسیج با حضور جمع کثیری از مردم و مسولان بوکانی مزار شهدای این شهرستان غبار روبی و عطر افشانی شد.

در ابتدای این مراسم امام جمعه بوکان در سخنانی با تبریک هفته بسیج عنوان کرد؛ بسیج طی ۴۰ سال گذشته پیشتاز حفاظت از انقلاب در برابر همه کینه توزی های استکبار قرار داشته و دارد.

ماموستا ملا عباس احمدی ادامه داد؛ نیرو های بسیجی در طول این ۴دهه جدای از مقابله با دسیسه های استکبار پیشقراول کمک به مردم در بحران های طبیعی و همچنین در عرصه خدمات رسانی و محرومیت زدایی بوده اند.

وی افزود؛ جدای از این مسایل بسیج به همراه دیگر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی برای حفظ امنیت این کشور هزاران شهید را تقدیم این انقلاب کرده است.

ملا عباس احمدی با اشاره به حوادث چند روز گذشته در کشور و بوکان نیز گفت: دشمنان بعد از اعلام گرانی بنزین توسط دولت شروع به ایجاد اختشاش و نا امنی توسط اجیر شده های داخلی خود کردند.

امام جمعه بوکان ادامه داد؛ در بوکان نیز دشمنان توسط اجیر شده های خود که برای مردم این شهر غریبه بودند شروع به اختشاش و نا امنی کردند که با بصیرت بی مانند مردم و حضور مقتدرانه نیروهای نظامی، امنیتی و بسیجی خوشبختانه این دسیسه فورا ناکام ماند.

وی در پایان عنوان کرد؛ امنیت بسیار مهم و گران قیمت است و همه باید در حفظ آن با جان و دل تلاش کنیم.