به گزارش کانی پرس: همزکمان با آغاز هفته بسیج فرمانده سپاه بوکان در نشست با خبرنگران به تشریح برنامه های این هفته در این شهرستان پرداخت. در این نشست خبری که روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در سخنانی با اشاره نقش ویژه بسیج در حفظ انقلاب اسلامی گفت: با نگاهی […]

به گزارش کانی پرس: همزکمان با آغاز هفته بسیج فرمانده سپاه بوکان در نشست با خبرنگران به تشریح برنامه های این هفته در این شهرستان پرداخت.

در این نشست خبری که روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در سخنانی با اشاره نقش ویژه بسیج در حفظ انقلاب اسلامی گفت: با نگاهی به ۴ دهه گذشته به خوبی می توان رد پای بسیج را در بالندگی و شکوفایی انقلاب به عینه دید.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: طی ۴۰ سال گذشته، انقلاب اسلامی با فراز و نشیب های فراوانی همچون ۸ سال دفاع مقدس، بحران های طبیعی همچون سیل و زلزله و دسیسه های استکبار جهانی در حوزه های مختلف امنیتی،اقتصادی، سیاسی و فرهنگی رو به رو بوده ولی بسیج در تمام این بحران ها در خط مقدم کمک به انقلاب و نظام قرار داشته است.

وی به نقش بسیج در حوزه محرومیت زدایی نیز اشاره کرد و عنوان کرد: بسیج جدای از حضور در خط اول مبارزه با استکبار و همچنین کمک رسانی به مردم در شرایط بحرانی اکنون در دور افتاده ترین روستای کشور در زمینه های مختلف در حال آبادانی و رفع محرومیت از چهره مناطق دور افتاده کشور است که این خود جهاد کبیر است.

فرمانده سپاه بوکان در ادامه با اشاره به برنامه های اجرایی در هفته بسیج تصریح کرد: ۱۲۰ برنامه مختلف طی هفته بسیج در نقاط مختلف شهرستان برگزار خواهد شد.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی با اشاره به برنامه های شاخص این هفته افزود: غبار روبی مزار شهدا، دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا، شرکت و سخنرانی فرمانده سپاه پیش از خطبه های نماز جمعه، افتتاح مساکن محرومین، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، نشست های روشنگی، تجمع بزرگ بسیجیان در روز ۵ آذر ماه و اعزام گروهای جهادی و پزشکی به مناطق محروم روستایی بوکان از مهمترین برنامه های این هفته است که در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/