به گزارش کانی پرس: با کمک خیریان و شهرداری این بوکان، ساخت خانه بوستان این شهرستان در ۵ طبقه برای کودکان بی سرپرست آغاز شد. شهردار بوکان بعد از ظهر روز چهار شنبه ۲۲ آبان ماه در حاشیه آغاز عملیات اجرای ساخت این خانه بوستان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: عملیات خاکبرداری زمین مذکور […]

به گزارش کانی پرس: با کمک خیریان و شهرداری این بوکان، ساخت خانه بوستان این شهرستان در ۵ طبقه برای کودکان بی سرپرست آغاز شد.

شهردار بوکان بعد از ظهر روز چهار شنبه ۲۲ آبان ماه در حاشیه آغاز عملیات اجرای ساخت این خانه بوستان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: عملیات خاکبرداری زمین مذکور توسط واحد موتوری این شهرداری شروع شد.

بابک رستم پور در ادامه عنوان کرد: در مهرماه گذشته با اهدا زمین در بلوار ساحلی بوکان از طرف خیّر، ساخت ساختمان جدید این بوستان در دست اقدام قرار گرفت که امروز با همت شورای محترم اسلامی شهر، اداره راه و شهرسازی ،راهداری و نیز اعضا ی آن بوستان؛ این شهرداری، خاکبرداری زمین مذکور را آغاز کرد.

وی همچنین با اشاره به عوارض صدور پروانه این ساختمان افزود: عوارض صدور پروانه ساخت این بنا با مصوبه شورای اسلامی شهر از محل اعتبارات ماده ۱۷ بودجه ۹۸ شهرداری تامین شده است.

شاهو کریمی مجری طرح فوق نیز گفت: زمین این ساختمان بیش از ۱۵۰۰ متر است که در ۵ طبقه برای بیش از ۵۰ کودک بی سرپرست ساخته خواهد شد.

محسن خالدی مدیر عامل خانه بوستان نیز در این رابطه عنوان کرد: هم اکنون ۳۰ کودک بی سرپرست تحت پوشش این مرکز هستند که در تلاش هستیم با ساخت و تجهیز این ساختمان ۲۰ کودک دیگر بوکانی که در شهرهایی از جمله ارومیه، میاندوآب و … هستند را نیز تحت پوشش خود در بیاوریم‌.

وی در پایان با تشکر از کمک های بابک رستم پور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و اداره راهداری در راستای ساخت این بوستان اضافه کرد: تاکنون موفق به جمع آوری ۲۰۰ میلیون تومان کمک مردمی شدیم که از همشهریان عزیز و خیّران بوکانی انتظار کمک و حضور پررنگ شان هستیم.