به گزارش کانی پرس؛ صبح روز چهارشنبه ۲۲آبان ماه و با حضور جمعی از مسولان شهرستانی دومین کاروان راهیان نور دانش آموزان بوکان عازم یادمان های شهدای این شهرستان شدند. در حاشیه بدرقه دومین کاروان راهیان نور دانش آموزان بوکانی فرمانده سپاه این شهرستان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس ضمن گرامی داشت هفته وحدت […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح روز چهارشنبه ۲۲آبان ماه و با حضور جمعی از مسولان شهرستانی دومین کاروان راهیان نور دانش آموزان بوکان عازم یادمان های شهدای این شهرستان شدند.

در حاشیه بدرقه دومین کاروان راهیان نور دانش آموزان بوکانی فرمانده سپاه این شهرستان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس ضمن گرامی داشت هفته وحدت و همچنین هفته بسیج عنوان کرد؛ راهیان نور بهترین فرصت برای شناخت رشادت های جوانان اوایل انقلاب برای دفاع از این این مرز و بوم است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی ادامه داد؛ راهیان نور را می توان مهمترین برنامه عملی برای آشنا کردن نسل امروز با دلاوری های نسل اول انقلاب دانست که هم انقلاب کردند و هم با تمام توان آن را حفظ کردند.

وی ادامه داد؛ بایستی این اردوها گسترش یابد و حقایق اوایل انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس و همچنین رشادت های جوانان انقلابی با گروهک های ضد انقلاب بویژه در مناطق شمال غرب کشور بیش از گذشته در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد؛ فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد؛ ۳ هزار دانش آموز دوم متوسطه مدارس بوکان از روز سه شنبه هفته جاری تا پایان هفته بسیج  طی ۴ مرحله به یادمان شهدای بوکان اعزام خواهند شد تا بار دیگر با شهدای انقلاب اسلامی پیمان وفاداری ببندند.

وی ادامه داد؛ در این اردوی یک روزه دانش آموزان بوکانی بعد از تجمع و سخنرانی مسولان عازم یادمان شهدای بوکان خواهند شد .

انتهای پیام.