به گزارش کانی پرس؛ در آستانه ۱۳ آبان ماه شخصیت‌ها و نهاد های مختلف شهرستان بوکان مردم بوکان را به حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی دعوت کردند. امام جمعه بوکان در گفتگوی اختصاصی با کانی پرس ضمن دعوت از عموم مردم بوکان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان […]

به گزارش کانی پرس؛ در آستانه ۱۳ آبان ماه شخصیت‌ها و نهاد های مختلف شهرستان بوکان مردم بوکان را به حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی دعوت کردند.

امام جمعه بوکان در گفتگوی اختصاصی با کانی پرس ضمن دعوت از عموم مردم بوکان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان عنوان کرد: یوم الله سیزدهم آبان در چهل و یکمین سالگرد حاکمیت انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم پرشورتر از همیشه برگزار می شود.

ملا عباس احمدی افزود: مردم با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان باردیگر بصیرت و مقاومت خود را در مقابل استکبار جهانی نشان خواهند داد و به همه دنیار خواهند گفت که تنها راه مقابله با مستکبران مقاومت است.

مدیر آموزش و پرورش بوکان نیز در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار کانی پرس روز ۱۳ آبان را یکی از مهم ترین روزهای تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی دانست و گفت: در این روز اتفاقات سرنوشت سازی در تاریخ شکل گیری انقلاب روی داد که چهره استکباری امریکا را برای تمام آزادیخواهان جهان پیش از پیش نمایان کرد.

سلیمان مام عزیزی مهم ترین رویداد های این روز را تبعیدامام راحل به نجف، شهادات دانشجویان و دانش آموزان معترض به سفر وزیر امور خارجه امریکا به دانشگاه تهرانو تسخیر سفارت امریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام دانست و افزود: چنین رویداد های باعث شد که ۱۳ آبان به عنوان روزی ماندگار در تاریخ ایران اسلامی ثبت شود.

وی با دعوت از همه مردم شریف و انقلابی بوکان برای حضور پرشور در رهپیمایی ۱۳ آبان تصریح کرد: فرهنگیان و دانش آموزان بوکانی همراه و هنگام با تمام اقشار مختلف مردم با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان یاد و خاطره این رویداد های بزرگ را گرامی می دارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوکان نیز در گفتگو با کانی پرس ۱۳ آبان را روز مباره با استکبار جهانی دانست و افزود: این روز که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده و لازم است این روز به بهترین نوع ممکن گرامی داشته شود.

حجت الاسلام ایمانی افزود: مردم شهید پرور و انقلابی بوکان هم پا و همراه با سراسر کشور با حضور پرشور خود در این راهپیمایی و سردادن شعار مرگ بر امریکا نشان خواهند داد مبارزه با استکبار جهانی پایانی ندارد.

در ادامه سرپرست فرمانداری بوکان، فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان، رئیس شورای شهر و اعضاء شورای شهر، شهردار، روسای دانشگاه های ازاد، پیام نور، علمی کاربردی و پرستاری، رئیس اداره ورزش و جوانان، خبرنگاران و دیگر شخصیت ها و نهاد بوکانی طی گفتگوهای جداگانه با کانی پرس ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان اعلام کردند: امروز استکبار با تمام توان خود استقلال و ازادی ملت ایران را هدف قرار داده است که تنها راه نجات حفظ وحدت و انسجام ملی است که راهپیمایی ۱۳ ابان نمودی عینی از این انسجام است.

انتهای پیام/خ