به گزارش کانی پرس؛ نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان روز یک شنبه با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستانی در گالری فرهنگ سرای سیمرغ گشایش یافت. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان در حاشی افتتاح این نمایشگاه عنوان کرد: همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی و با همکاری ناشران شهرستانی و کشوری در های […]

به گزارش کانی پرس؛ نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان روز یک شنبه با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستانی در گالری فرهنگ سرای سیمرغ گشایش یافت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان در حاشی افتتاح این نمایشگاه عنوان کرد: همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی و با همکاری ناشران شهرستانی و کشوری در های نمایشگاه بزرگ کتاب در بوکان با ۶ هزار عنوان کتاب به روی علاقه مندان گشوده شد.

منصور احمدی افزود: این نمایشگاه که با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی گشایش یافته به مدت یک ماه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر پذیرای علاقه مندان به کتاب خواهد بود.

وی تصریح کرد: ۴۰ هزار کتاب در ۶ هزار عنوان با موضوع‌های مذهبی، ادبیات کردی و فارسی، تاریخ، روان‌شناسی، کودکان و نوجوان، فلسفه، معماری، علوم سیاسی و اجتماعی، زبان، تغذیه و سلامت و کتاب‌های کمک آموزشی در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

احمدی افزود: کتاب‌های به نمایش درآمده در این نمایشگاه با ۵۰ درصد تخفیف در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: برای اولین بار غرفه کتاب های کمک اموزشی تحصیلی نیز با ۲۰ درصد تخفیف برای دانش آموزان در این نمایشگاه دایر شده است.

انتهای پیام/خ