به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز جمعه دهم آبان ماه رزمایش بزرگ الی بیت المقدس بسیجیان سپاه بوکان با برگزاری صبح گاه مشترک نیروهای شرکت کننده در رزمایش و اعضای شورای تامین و اداری بعد از دو روز پایان یافت. امام جمعه شهر بوکان در آئین صبحگاه مشترک نیروهای شرکت کننده در این رزمایش با […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز جمعه دهم آبان ماه رزمایش بزرگ الی بیت المقدس بسیجیان سپاه بوکان با برگزاری صبح گاه مشترک نیروهای شرکت کننده در رزمایش و اعضای شورای تامین و اداری بعد از دو روز پایان یافت.

امام جمعه شهر بوکان در آئین صبحگاه مشترک نیروهای شرکت کننده در این رزمایش با اشاره به شاخصه های بسیج در انقلاب اسلامی عنوان کرد؛ خدمات رسانی، کمک به محرومین، حفظ انقلاب، ولایت مداری و بصیرت افزایی از شاخصه های بارز یک بسیجی است.

ماموستا ملا عباس احمدی افزود؛ بسیج همیشه پیشتاز کمک در بحران ها و حوادث بوده و در کمک به محرومان نیز پیشتاز بوده است.

وی ادامه داد؛ امنیت و آسایش کنونی ایران اسلامی مرهون رشادت ها و تلاش های جمیع نیروهای نظامب، انتظامی، امنیتی و بسیج است که البته نقش بسیج در مناطق غربی بسیار روشن و پیشتاز بوده است.

در ادامه فرمانده سپاه بوکان در سخنانی به تشریح اقدامات صورت گرفته در دو روز رزمایش بیت المقدس بسیجیان بوکان پرداخت و گفت؛ فراخوانی، ستون کشی، استقرار در محل عمومی رزمایش، برگزاری کلاس های تئوری و عملی، تمرین دفاع از کوی و برزن، امداد رسانی، راهپیمایی شبانه از مهمترین برنامه های روز اول رزمایش در بوکان بود.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد؛ برگزاری صبحگاه مشترک و ادامه کلاس ها و همچنین برگزاری دوره های عملی واقع در سین رزمایش از مهمترین برنامه های روز دوم این رزمایش بود.

وی هدف از این رزمایش را ارتقا توان رزمی و دفاعی نیروهای بسیج گردان های بیت المقدس، در هنگام حوادث مختلف طبیعی و نظامی دانست افزود؛ این رزمایش در راستای افزایش توان نیروهای بسیجی در انجام ماموریت های محوله برنامه ریزی و اجرا شد.
انتهای پیام