فرمانده سپاه بوکان گفت: با حضور گردان های بیت المقدس، رزمایش بزرگ الی بیت المقدس همزمان با سراسر نقاط استان در این شهرستان نیز برگزار می‌شود. به گزارش کانی پرس، سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: روزهای نهم و دهم آبان ماه با دو گردان بیت المقدس […]

فرمانده سپاه بوکان گفت: با حضور گردان های بیت المقدس، رزمایش بزرگ الی بیت المقدس همزمان با سراسر نقاط استان در این شهرستان نیز برگزار می‌شود.

به گزارش کانی پرس، سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: روزهای نهم و دهم آبان ماه با دو گردان بیت المقدس سپاه بوکان و همزمان با سراسر استان رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در منطقه عمومی بوکان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از مولفه‌های قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران بسیج است، گفت: بسیج نقش خود را چه در دوران جنگ و چه در دوران بعد از جنگ در عرصه‌های سازندگی وآبادانی و مهم‌ترین آن‌ها که امنیت است نقش خود را به نوع مطلوب و به خوبی ایفا کرده است.

فرمانده سپاه بوکان با تشریح اهداف رزمایش الی بیت المقدس افزود: هدف از برگزاری این رزمایش اقتدار و ارتقای نیروهای بسیجی و وحدت و همدلی بین نیروهای بسیج و همچنین دفاع از کوی و برزن چه طبیعی و چه غیر طبیعی و ایجاد امید و خوشحالی در بین مردم و نامیدی در بین دشمنان است.

وی تصریح کرد: رزمايش الي بيت المقدس بر اساس تهديدات فرضي طراحي شده و در يك صحنه واقعي اجرا و عملياتي مي شود.

فرمانده سپاه بوكان ادامه داد: در مرحله اول اين رزمايش جذب، سازماندهي، آموزش و سازمان دهي گردانها و ستون کشی به محل استقرار رزمایش را خواهيم داشت.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی گفت: مرحله دوم اين رزمايش شامل صبحگاه مشترك، سازماندهي و استقرار در منطقه، امداد و نجات و عمليات تاخيري است كه توسط گردان هاي بيت المقدس از حوزه هاي شهيد هندي زاده و ثارالله برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/