به گزارش کانی پرس؛ با حضور مسول سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی و مسولان شهرستانی کانون بسیج جامعه پزشکی بوکان صبح روز چهارشنبه یکم آبان ماه به بهره برداری رسید. در حاشیه این آیین ریس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبر نگار ما وظیفه جامعه بسیج پزشکی را همان […]

به گزارش کانی پرس؛ با حضور مسول سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی و مسولان شهرستانی کانون بسیج جامعه پزشکی بوکان صبح روز چهارشنبه یکم آبان ماه به بهره برداری رسید.

در حاشیه این آیین ریس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبر نگار ما وظیفه جامعه بسیج پزشکی را همان اهداف بسیج دانست و عنوان کرد؛ روحیه جهادی و مردم داری از مهم ترین اهداف سازمان جامعه پزشکی است.

مهدی فتاحی ادامه داد؛ تشکیل سازمان بسیج جامعه پزشکی بوکان می توان کارهای جهادی در حوزه خدمات رسانی به مناطق محروم را در حوزه سلامت و بهداشت سازمان یافته تر کند و امید است با بهره گیری از پتانسیل دیگر ادارات خدمات رسان نه یک تیم بلکه چندین تیم تخصصی سازمان دهی شده در راستای اهداف بسیج به یاری محرومان بشتابند.

وی تصریح کرد؛ هم اکنون ۳۰ تیم پزشکی متشکل از پزشک عمومی، ماما، دندانپزشک، روان پزشک و … در قالب تیم های شهید رهنمود در سطح استان در حال فعالیت هستند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان عنوان کرد؛ تمام خدمات این تیم ها به صورت رایگان است.

مهدی فتاحی افزود؛ بر اساس نیاز تیم های عمومی تیم های تخصصی نیز در سازمان آماده اعزام به مناطق محروم استان جهت کمک به سلامت مردم هستند.

ریس سازمان جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی ادامه داد؛ هم اکنون ارومیه با ۸ تیم عمومی و شهرستان خوی با ۴ تیم پیشگامان در حوزه ارتقاء شاخص های سلامت در سطح استان هستند

لازم به ذکر است کانون بسیج جامعه پزشکی بوکان با دو تیم عمومی از امروز آماده ارایه خدمات به مردم حاشیه شهر و مناطق محروم روستایی بوکان است.

انتهای پیام/خ