به گزارش کانی پرس؛ برای اولین بار در سطح شهرستان بوکان و در آستانه فصل سرما طرح بازدید رایگان دودکش ها توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمینی اجرا می شود. فواد هاشمی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: با درخواست سازمان و مصوبه شورای […]

به گزارش کانی پرس؛ برای اولین بار در سطح شهرستان بوکان و در آستانه فصل سرما طرح بازدید رایگان دودکش ها توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمینی اجرا می شود.

فواد هاشمی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: با درخواست سازمان و مصوبه شورای محترم اسلامی شهر طرح بازدید رایگان از دودکش های منازل و مکان های عمومی و خصوصی سطح شهر بمنظور کاهش حوادث ناشی از گاز مونوکسید کربن توسط کارشناسان و متخصصان سازمان آتش نشانی با لباس فرم و معرفی نامه رسمی به منزل متقاضیان تصویب و تایید نهایی شد.

هاشمی در ادامه توضیح این طرح افزود: این طرح برای اولین بار است که در بوکان اجرا می شود و در تلاش خواهیم بود با بررسی و بازدید دودکش ها، حوادث و خسارات جانی نصب نامناسب و غیر استاندارد دودکش ها را به حداقل برسانیم.

این مسئول تصریح کرد: متقاضیان می توانند در ساعات اداری با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس گرفته و با ارائه اطلاعات فردی و آدرس خود درخواست بازدید از سوی کارشناسان این سازمان را ثبت نمایند.

‌‌ وی همچنین افزود: کارشناسان مربوطه با لباس فرم آتش نشانی و ارائه معرفی نامه این سازمان و هماهنگی قبلی به درب منازل مراجعه خواهند نمود و امیدواریم سالی بدون حادثه گازگرفتگی برای همشهریان رقم بخورد.

انتهای پیام/خ