به گزارش کانی پرس؛ پلیس بوکان طی چهار روز گذشته و در ۳ عملیات جداگانه موفق به شناسای و دستگیری سارق سیم کابل های مخابراتی، توقیف ۲۹۲ حلقه لاستیک خارجی و ۳۵۰ هزار نخ سیگارت خارجی قاچاقچیان شد. فرمانده انتظامی بوکان روز یک شنبه ۱۵ مهر ماه در گفتگو با خبرنگار ما در باره جزئیات […]

به گزارش کانی پرس؛ پلیس بوکان طی چهار روز گذشته و در ۳ عملیات جداگانه موفق به شناسای و دستگیری سارق سیم کابل های مخابراتی، توقیف ۲۹۲ حلقه لاستیک خارجی و ۳۵۰ هزار نخ سیگارت خارجی قاچاقچیان شد.

فرمانده انتظامی بوکان روز یک شنبه ۱۵ مهر ماه در گفتگو با خبرنگار ما در باره جزئیات این عملیات ها در هفته نیروی انتظامی عنوان کرد: بدنبال شکایت اداره مخابرات شهرستان مبنی بر سرقت سیم کابل های مخابراتی توسط سارق یا سارقین و ایجاد اختلال در خطوط تلفن روستایی موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیم های عملیاتی پلیس قرار گرفت.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع اقدامات گسترده ای با هماهنگی مرجع قضایی در جهت دستگیری سارقین بعمل آمد و در یکی از محورهای روستایی سارق در عملیات غافلگیرانه بهمراه آلات و ادوات جرم و مقدار قابل توجهی سیم کابل سرقتی دستگیر گردید.

فرمانده انتظامی بوکان افزود: در این خصوص یک نفر دستگیر و یک دستگاه وانت پیکان توقیف گردیده و ارزش کالای مکشوفه توسط کارشناسان اداره مخابرات بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال برآورد گردیده است و تحقیقات همچنان ادامه دارد .

وی در باره جزئیات عملیات دوم پلیس بوکان در چند روز گذشته تصریح کرد: تیم های عملیاتی پلیس بوکان در کنترل محور های مواصلاتی این شهرستان از یکدستگاه وانت سایپا تعداد ۳۵۰ هزار نخ سیگارت خارجی قاچاق را کشف و ضبط نمودند .

سرهنگ حیدری افزود: ارزش ریالی کالای مکشوفه ۰۰۰ /۹۶/۲۵۰ریال برآورد گردیده و در این خصوص یک نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده که جهت طی مراحل قانونی بهمراه پرونده تکمیلی به مرجع قضایی تحویل گردید .

فرمانده انتظامی بوکان همچنین از توقیف محموله لاستیک خارجی قاچاق در بوکان خبر داد و افزود: تیم های عملیاتی پلیس در کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به بوکان از یکدستگاه کامیون ایسوزو تعداد ۲۹۲ حلقه لاستیک خارجی به ارزش یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال را کشف و ضبط نمودند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد در این ارتباط یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر نیز دستگیر شده است.

انتهای پیام/خ