به گزارش کانی پرس؛ فرمانده انتظامی بوکان ظهر چهار شنبه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی عنوان کرد؛ طی هفته نیروی انتظامی ۶۰ برنامه مختلف در سطح شهرستان برگزار می شود. سرهنگ سلطان حیدری افزود؛ شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری پلیس هوشمند، امین مردم است […]

به گزارش کانی پرس؛ فرمانده انتظامی بوکان ظهر چهار شنبه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی عنوان کرد؛ طی هفته نیروی انتظامی ۶۰ برنامه مختلف در سطح شهرستان برگزار می شود.

سرهنگ سلطان حیدری افزود؛ شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری پلیس هوشمند، امین مردم است که امید است بتوانیم به نحو احسن این شعار را عملی کنیم.

وی تصریح کرد؛ غبار روبی مزار شهدا، مانور موتور سوران ایمن، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه، دیدار با همیاران پلیس و … از جمله برنامه های است که طی هفته انتظامی در بوکان برگزار خواهد شد.

فرمانده انتظامی بوکان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازداشت چند نفر از حرمت شکنان در فضای مجازی عنوان کرد؛ بنا به خواست و مطالبه عمومی مردم و مسئولان پلیس فتای شهرستان در یک اقدام ضربتی موفق به شناسایی و دستگیری چند نفر شد که در فضای مجازی با ایجاد کانال های عفت عمومی جامعه را هدف قرار داده بودند.

سرهنگ حیدری ادامه داد؛ این افراد با پیگیری های پلیس شناسایی و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در ادامه افزود؛ طی دو هفته گذشته نیز طی عملیات های مختلفی ۵ کلاه بردار اینترنتی در این شهرستان شناسایی و بازداشت شدند.

حیدری همچنین با اشاره به کشفیات مواد مخدر در بوکان تصریح کرد؛ طی یک ماه گذشته و با اشراف اطلاعاتی و گزارشات مردمی ۱۰۸ کیلو ماده مخدر تریاک توسط ماموران انتظامی کشف و ضبط شده است.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان ادامه داد؛ حضور نیروهای پلیس در ماموریت های درون شهری با قید فوریت ۱۵ دقیقه و برون شهری ۲۰ دقیقه بوده است که زمان استانداردی برای ماموریت های پلیس است.

وی عنوان کرد؛ هدف نیروی انتظامی کاهش معضلات اجتماعی است که در همین رابطه با حضور در سطح شهر بویژه مناطق پر خطر طی چند روز گذشته ۲۱ معتاد متجاهر از این اماکن جمع آوری شدند

سرهنگ حیدری با هشدار به برهم زنندگان امنیت و آرامش در بوکان عنوان کرد؛ طرح عملیات ارتقا اجتماعی با جدید در سطح شهر اجرا می شود و برخورد جدی و قانونی با متخلفان و بر هم زنندگان آسایش مردم در اولیت خواهند بود.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان تصریح کرد؛ اخباری در خصوص آلوده کردن جوانان به مواد مخدر در بعضی از مکان های منطقه گردشگری کوسه دریافت شده است که پلیس با جدید با این مهم برخورد خواهد کرد.

وی در خصوص تلفات جاده ای نیز گفت؛ طی یک ماه گذشته خوشبختانه آمار تلفات فوتی رانندگی درون شهری در بوکان صفر بوده است.

وی ادامه داد؛ تصادف جرحی ۶۵ مورد بوده که در جریان آن ۵۴ نفر مصدوم شدند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد؛ طی یک ماه گذشته در جاده های برون شهری بوکان ۳ فقره تصادف منجر به فوت به وقوع پیوست که طی آن ۶ نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ سلطان حیدری خاطر نشان کرد؛ ۲۹ فقره تصادف جرحی نیز به وقوع پیوسته که طی آن ۶۹ نفر مجروح و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

انتهای پیام