به گزارش کانی پرس؛ ریس سازمان ثبت و احوال بوکان روز سه شنبه ۱۰ مهر ماه در گفتگو با خبرنگاران از ثبت درخواست ۹۶ درصد مردم بوکان برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد. قادر زاده افزود؛ بر اساس آمار جمعیتی شهرستان ۱۸۳ هزار و ۲۳۳ نفر در بوکان واجد شرایط کارت هوشمند هستند که […]

به گزارش کانی پرس؛ ریس سازمان ثبت و احوال بوکان روز سه شنبه ۱۰ مهر ماه در گفتگو با خبرنگاران از ثبت درخواست ۹۶ درصد مردم بوکان برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد.

قادر زاده افزود؛ بر اساس آمار جمعیتی شهرستان ۱۸۳ هزار و ۲۳۳ نفر در بوکان واجد شرایط کارت هوشمند هستند که تا امروز ۱۷۳ هزار و ۶۷۲ نفر موفق به ثبت درخواست و یا دریافت کارت ملی هوشمند شده اند.

این مسول بوکانی تصریح کرد؛ ۸هزار و ۵۰۰ نفر افراد بالای ۱۵ سال باقی مانده اند که کارت ملی هوشمند خود را دریافت کنند که امید است تا پایان سال این افراد نیز بتوانند کارت های خود را دریافت کنند.

رئیس سازمان ثبت و احوال بوکان در بخشی دیگر از سخنان خود وقایع حیاتی شهرستان اشاره و عنوان کرد: نام محمد بیشترین فراوانی را در میان نام های پسر در بوکان طی ۶ ماهه جاری داشته و همچنین نام آینا نیز برای دختران رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

قادر زاده ادامه داد؛ در ۶ ماهه اول سال جاری یک هزار و ۱ ازدواج در سطح شهرستان به ثبت رسیده است که نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.

وی گفت؛ در شش ماهه سال جاری ۴۸۹ مورد فوتی در بوکان داشتیم که علت های قلبی و عروقی، سرطان، سن و تصادفات جاده ای در اولیت مرگ و میر بوکانی ها قرار دارد.

انتهای پیام/خ