به گزارش کانی پرس؛ همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس و همگام با سراسر کشور از پیشگامان جهاد و شهادت در بوکان با حضور مسئولان شهرستانی و جمع کثیری از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس تجلیل شد. در این مراسم سرپرست فرمانداری بوکان در سخنانی با اشاره به رشادت های بی نظیر رزمندگان […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس و همگام با سراسر کشور از پیشگامان جهاد و شهادت در بوکان با حضور مسئولان شهرستانی و جمع کثیری از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس تجلیل شد.

در این مراسم سرپرست فرمانداری بوکان در سخنانی با اشاره به رشادت های بی نظیر رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس عنوان کرد؛ ارزش های دفاع مقدس به خاطر شرایط خاص و بی نظیرش نسل به نسل باید منتقل شود.

لقمان خسرو پور افزود؛ هم اکنون که ما می توانیم با قدرت نقشه های آمریکا و استکبار جهانی را علیه اسلام و انقلاب اسلامی قرار بگیریم به خاطر ایثار گری ها رشادت های شما بازنشستگان نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس بوده است

وی افزود؛ اکنون در شرایط فعلی کشور بهترین زمان برای پس دادن درس مقاومت است که طی ۸ سال دفاع مقدس یاد گرفتیم.

سرپرست فرمانداری بوکان تصریح کرد؛ ملت ایران توانسطه بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب همچنان سرزنده و بالنده باشد زیرا باور های اول انقلاب همچنان ادامه دارد

وی گفت؛ دشمن فشار آورده و زندگی مردم را سخت کرده اما انقلاب اسلامی با افتخار مسر خود را ادامه می دهد که این بسیار مهم است.

خسرو پور عنوان کرد؛ باید از هر نظر به فلسفه دفاع مقدس پرداخته شود و شما بازنشستگان مهمترین دایر المعارف این گنجینه بزرگ برای ترویج فلسفه دفاع مقدس هستید.

سرپرست فرمانداری بوکان خاطر نشان کرد؛ انشالله ما روز به روز بتوانیم این ارزش ها را نهادینه تر کنیم و با روحیه ای که ملت ایران از مقاومت در ۸ سال دفاع مقدس یاد گرفته انشالله شاهد بالندگی بیش از پیش پیشرفت کشور شویم.

وی تصریح کرد؛ شما که یادگاران دفاع مقدس هستید اکنون پیش از هر زمانی به تجربیات شما نیاز است و باید جوانانی که فاصله زمانی زیادی از دفاع مقدس گرفتند از شما درس بگیرند.

همچنین فرمانده سپاه بوکان نیز در این مراسم با اشاره به وحدت مثال زدنی رزمندگان در ایام ۸ سال دفاع مقدس گفت؛ در دوران دفاع مقدس شاهد حضور همه قشرها، مذاهب و قومیت ها در جبهه های جنگ برای پاسداری از انقلاب اسلامی بودیم که این مهم نشان از یک وحدت واحده در سراسر کشور بود.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی ادامه داد؛ نسل امروز باید ادامه دهنده وحدتی باشد که رزمندگان انقلاب اسلامی در دوران ۸ سال دفاع مقدس پایه ریزی کردند و با وحدت مثال زدنی خود در مقابل ۷۲ کشور جهان پیروز شدند

این فرمانده دوران ۸ سال دفاع مقدس تصریح کرد؛ امروز و در شرایط فعلی کشور که دشمن از هر راهی که می داند می خواهند به انقلاب ضربه بزند وحدت شما می تواند تمام نقشه های آنان را بر هم بریزد که خوشبختانه تاکنون شاهد این وحدت در سطح آحاد جامعه هستیم.

در پایان این مراسم به تعدادی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس هدایایی اهدا شد.

انتهای پیام/خ