به گزارش کانی پرس؛ پازل انتخاب فرماندار بوکان در نهایت با عبور از نام های بیشماری در حال تکمیل شدن است تا جریان اصلاح طلب بوکانی همچنان برای حکمرانی بر سومین شهر پرجمعیت استان در آستانه انتخابات مجلس امید داشته باشند. گمان می رود در هفته پیش رو با حضور استاندار آذربایجان غربی تکلیف تکه […]

به گزارش کانی پرس؛ پازل انتخاب فرماندار بوکان در نهایت با عبور از نام های بیشماری در حال تکمیل شدن است تا جریان اصلاح طلب بوکانی همچنان برای حکمرانی بر سومین شهر پرجمعیت استان در آستانه انتخابات مجلس امید داشته باشند.

گمان می رود در هفته پیش رو با حضور استاندار آذربایجان غربی تکلیف تکه های خالی پازل مدیریتی مهم ترین شهر جنوب آذربایجان غربی با معرفی ۳ مدیر جدید در حوزه فرمانداری مشخص شود.

بنا به گفته منابع مطلع و نزدیک به فرمانداری بوکان، عبدالله محمود خانی از مدیران سابق فرمانداری بوکانی که اکنون در معاونت امنیتی انتظامی استانداری کردستان در حال خدمت است و سابقه عضویت در دوره اول شورای شهر بوکان، بخشدار و سرپرست فرمانداری بوکان را نیز در کارنامه دارد به زودی و با حکم وزیر کشور بر صندلی چرمی فرمانداری بوکان تکیه خواهد زد تا در استانه انتخابات مجلس شورای اسلامی خطیر ترین وظیفه مدیریت خود را آغاز کند.

جدای از انتخاب فرماندار بوکان به گفته همین منابع مطلع تکلیف دو پست مهم خالی دیگر نیز در فرمانداری بوکان مشخص و در روز معارفه فرماندار آنان نیز به مدیریت شهری معرفی می شوند.

طی چند روز آینده و بعد از ۹ ماه بلا تکلیفی با معرفی قادر زاده (ریاست فعلی سازمان ثبت و احوال بوکان) به عنوان معاون جدید سیاسی، اجتماعی فرماندار بوکان تکلیف دومین پست مهم مدیریت شهری نیز در جنوبی ترین شهر آذربایجان غربی مشخص خواهد شد.

قادر زاده جزء مدیران هم سو با جریان اصلاح طلب در سطح شهرستان بوکان است که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند سال جاری برای یکی از حساس ترین پست های مدیریتی بوکان انتخاب شده است.

همچنین بعد ازگذشت ۵ ماه از استعفای بخشدار مرکزی بوکان اکنون نام سلطان رحمانی (از کارمندان فرمانداری بوکان) برای این پست بر سر زبان ها است تا پازل انتخاب و معرفی مدیران حوزه نظارتی بوکان تکمیل شود.

هر چند طی ۵ ماه گذشته فرمانداری بوکان شاهد خالی بودن ۳ پست مهم بود اما با تلاش لقمان خسرو پور به عنوان سرپرست، طلائی ترین دوره مدیریتی تدبیر و امید در این شهرستان رقم خورد که امید است تیم مدیریت جدید با هر نوع گرایش سیاسی همان رویه را برای پیشرفت شاخص های مختلف در عروس شهرهای ایران ادامه دهند.

انتهای پیام/خ