به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه بی امان نیروی انتظامی بوکان با قاچاقچیان مواد مخدر صبح روز چهارشنه ۸۷ کیلوگرم تریاک از کامیون باری در بوکان کشف و ضبط شد. در همین رابطه فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: با اطلاع رسانی و همکاری شهروندان تیم های عملیاتی پلیس در […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه بی امان نیروی انتظامی بوکان با قاچاقچیان مواد مخدر صبح روز چهارشنه ۸۷ کیلوگرم تریاک از کامیون باری در بوکان کشف و ضبط شد.

در همین رابطه فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: با اطلاع رسانی و همکاری شهروندان تیم های عملیاتی پلیس در ادامه مبارزه با سوداگران مرگ از یک دستگاه کامیون باری مقدار ۸۷ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط شد.

سرهنگ حیدری تصریح کرد : سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر که سعی داشتند این محموله مواد مخدر را از شهرهای عمقی کشور وارد حوزه استحفاظی شهرستان بوکان نمایند ، قبل از هرگونه اقدام و توزیع توسط نیروهای انتظامی بوکان متوقف گردید .

فرمانده انتظامی بوکان تصریح کرد در این خصوص ۲ نفر دستگیر و یکدستگاه کامیون باری نیز توقیف شده که بهمراه پرونده متشکله به مراجع قضایی تحویل گردید .

انتهای پیام/خ