به گزارش کانی پرس؛ ‍در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرستان بوکان با حضور جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا، مردم و مسئولان شهرستان در مسجد دار الاحسان برگزار شدکه در این مراسم امام جمعه بوکان از کارکنان شاغل در ادارات خواست به جای بازی با گوشی های همراه خود در […]

به گزارش کانی پرس؛ ‍در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرستان بوکان با حضور جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا، مردم و مسئولان شهرستان در مسجد دار الاحسان برگزار شدکه در این مراسم امام جمعه بوکان از کارکنان شاغل در ادارات خواست به جای بازی با گوشی های همراه خود در وقت اداری خدمت گذار مردم باشند و به مشکلات انان رسیدگی کنند.

در این یادواره امام جمعه بوکان طی سخنانی شجاعت و شهامت فرماندهان و رزمندگان ایرانی در دوران دفاع مقدس را در طول تاریخ بی نظیر خواند و گفت؛ این رزمندگان در اوج قدرت دارای بزرگواری و مروتی مثال زدنی بودند.

ماموستا ملا عباس احمدی افزود؛ مروت و بخشندگی رزمندگان ما در اوج قدرت، شجاعت و ایمان در مقابل دشمن اسیر شده در تاریخ ماندگار خواهد بود.

وی عنوان کرد؛ اکنون دیگر جنگ فیزیکی در کار نیست منتهی دشمنان دین اسلام جنگ های دیگری از جمله فرهنگی، روانی و ترویج شکاف حاکمیتی را علیه جامعه اسلامی ما به راه انداختند

امام جمعه بوکان تصریح کرد؛ استکبار جهانی جنگ فرهنگی را در حوزه های مختلف به عنوان یکی از مهترین راهبرد های خود در دستور کار خود قرار داده تا بتوانند انقلاب اسلامی را به انحراف بکشانند.

وی ادامه داد؛ ترویج بد حجابی و بی بند و باری از مهمترین سلاح های دشمن در جنگ فرهنگی بر علیه انقلاب اسلامی است .

ماموستا عباس احمدی تصریح کرد؛ دشمن با راه اندازی هزاران کانال و شبکه های ماهواره ای در این صدد است که بی حجابی و بی بند و باری را در میان خانواده های ایرانی رواج دهد تا در نهایت شاهد فروپاشی خانواده های اسلامی ایرانی باشد

وی عنوان کرد؛ کسانی که در راه حفظ حجاب امر به معروف می کند و در این راه کشته می شود شهید است

امام جمعه بوکان افزود؛ از دیگر حربه های دشمن بر علیه نظام مقدس جمهوری السلامی راه اندازیجنگ روانی است که یکی از مهمترین ابزار این جنگ ایجاد شایعه در جامعه است.

این ماموستای برجسته بوکانی گفت: دشمن در صدد است با ایجاد شایعه های مختلف قومیتی و مذهبی و در راستای بدنام کردن مسئولان نظام بر امده است تا بتوانند با این اقدام وحدت جامعه اسلامی ما را دچار تفرقه کنند.

امام جمعه بوکان عنوان کرد؛ باید همه در این حوزه هوشیار، آگاه و با بصیرت باشیم و به دام دشمن نیفتیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بعضی نارضایتی ها از ادارات بوکان نیز گفت؛ متاسفانه شاهدیم در بعضی از ادارات اکنون افرادی حضور دارند که علنا به مردم بی میلی می کنند که این مهم در نهایت سبب بدبینی مردم نسبت به خدمات مهم و بزرگ جمهوری اسلامی در سطح شهر می شود.

امام جمعه بوکان خاطر نشان کرد؛ رزمندگان ما ۸ سال جنگیدند تا مردم در آسایش باشند اما اکنون متاسفانه در بعضی از ادارات بوکان افرادی حضور دارند که تنها کار آنها بازی با گوشی های تلفن همراه خود به جای برطرف کردن مشکلات مردم است.

امام جمعه بوکان تصریح کرد؛ این افراد در صف اول دشمن برای نا امید کردن مردم از خدمات پر رنگ جمهوری اسلامی قرار دارند که امید است این افراد از ادامه روند فعلی خود در بی توجهی به ارباب رجوع توبه کنند و در راه خدمت به جامعه گام بردارند.

انتهای پیام/خ