به گزارش کانی پرس؛ در هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم سردار بوکان بعد از ظهر سه شنبه ۲ مهر ماه میزبان شهدای رزکان البرز بود. در این بازی که با حضور بیش از ۳هزار هوادار بوکانی در استادیوم خاتم النبیا برگزار شد تیم سردار نتوانست ار فرصت میزبانی استفاده و […]

به گزارش کانی پرس؛ در هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم سردار بوکان بعد از ظهر سه شنبه ۲ مهر ماه میزبان شهدای رزکان البرز بود.

در این بازی که با حضور بیش از ۳هزار هوادار بوکانی در استادیوم خاتم النبیا برگزار شد تیم سردار نتوانست ار فرصت میزبانی استفاده و خود را به صدر جدول نزدیک کند.

در این دیار سردار بوکان با ترکیب محمد فرامرزی، ایمان شیرازی، ناصر برنا،شهریارشیروند،حمزه علی،شاهین محمدی،مصطفی کریمی، فرشید طوری، حسین حمیدی،عماد تار پور، مجید لطفی در مقابل مهمان خود قرار گرفت که در پایان ۹۰ دقیقه به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست یافت.

شاگردان قربانی با این تساوی در جدول ۱۴ تیمی این رقابت ها با ۱ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفتو

هم اکنون در جدول رده بندی این رقابت ها تیم چوکای تالش با ۴ امتیاز در رده اول قرار دارد و تیم های ایراجوان بوشهر و نفت گاز گچ ساران نیز با ۳ امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

در پایان این بازی نیز سرمربی سردار بوکان در سخنان کوتاهی گفت: شرمندە هواداران شدیم، قول صعود نمی دهم، اما قول می دهم سردار شگفتی ساز بشه؛ فراتر از تیم های لیگ یک حتی لیگ برتر.

انتهای پیام/خ