با افتتاح دو منزل مسکونی دیگر توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان در سومین روز از هفته دفاع مقدس شمار منازل احداثی قرارگاه محرومت زدایی حمزه سید الشهدا برای مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان به ۱۰ باب رسید. فرمانده سپاه بوکان عصر روز سه شنبه شنبه در حاشیه افتتاح این دو طرح […]

با افتتاح دو منزل مسکونی دیگر توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان در سومین روز از هفته دفاع مقدس شمار منازل احداثی قرارگاه محرومت زدایی حمزه سید الشهدا برای مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان به ۱۰ باب رسید.

فرمانده سپاه بوکان عصر روز سه شنبه شنبه در حاشیه افتتاح این دو طرح به خبرنگارکانی پرس گفت: این منازل مسکونی در راستای طرح ساخت منازل مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان و قرارگاه سازندگی حمزه سید الشهدا (ع) ساخته شده است.

سرهنگ حسین جمشیدی افزود: طبق توافق های سازمان بسیج مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور از شهریور سال گذشته استارت زده شده و پیرو همین توافق ساخت ۲۳ و احد مسکن مددجویی به همت سپاه بوکان و همکاری کمیته امداد امام (ره) در شهرستان نیز آغاز شده که ۱۰ واحد آن تاکنون افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه برای ساخت هر واحد افتتاح شده ۳۵۰ میلیون ریال هزینه شده است، افزود: این منازل در متراژ ۵۵ مترمربع برای مددجویان معرفی شده از سوی کمیته امدادامام خمینی (ره) در سطح روستاهای مختلف احداث شده است.

فرمانده سپاه بوکان بیان کرد: در ادامه این ساخت و ساز ها در ۱۳۹۸ سپاه بوکان نیز ۱۳ واحد مددجویی کمیته امداد در حال ساخت است که امید می‌رود تا پایان سال جاری بهره برداری از آنها آغاز شود.

لازم به ذکر است صبح امروز با حضور مسئولان شهرستانی دو باب منزل مسکونی مدد جویی احداثی توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان در روستاهای اختطار و حمامیان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/خ