فرمانده سپاه بوکان در نشست خبری خود با رسانه های بوکان از اجرای ۱۵۰ برنامه مختلف طی هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان بوکان خبر داد. سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی در این نشست ضمن قبولی عزاداری های ماه محرم و تبریک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس عنوان کرد؛ انقلاب اسلامی در […]

فرمانده سپاه بوکان در نشست خبری خود با رسانه های بوکان از اجرای ۱۵۰ برنامه مختلف طی هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان بوکان خبر داد.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی در این نشست ضمن قبولی عزاداری های ماه محرم و تبریک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس عنوان کرد؛ انقلاب اسلامی در اولین سال های پیروزی خود وارد جنگی نابرابر با رژیم بعث عراق شد که به واسطه حمایت کشورهای غربی از صدام کارشناسان از آن به عنوان جنگ جهانی سوم نیز نام می برند.

وی ادامه داد؛ در طول ۸ سال دفاع مقدس رشادت و تلاش نیروهای ایرانی برای حفاظت از آب و خاک و انقلاب خود بر جهانیان روشن شد و همین موضوع تا امروز به نوعی همچون سدی در برابر تمام نقشه های دشمن بوده است.

این یادگار دفاع مقدس تصریح کرد؛ انقلاب ما بر اساس اندیشه های ناب اسلام حقیقی پایه ریزی شده و دفاع مقدس نیز از همین اندیشه نشات گرفت.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در بوکان افزود؛ بیش از ۱۵۰ برنامه مختلف برای هفته دفاع مقدس در بوکان پیش بینی شده است که در سطح شهرستان، حوزه ها و پایگاه ها برگزار می شود.

وی با اشاره به برنامه های شاخص در هفته دفاع مقدس عنوان کرد؛ برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، برگزاری نشست سیاسی نخبگان، برگزاری کرسی آزاد اندیشی، دیدار و نشست با روحانیون اهل تسنن، دیدار و نشست با امام جمعه شهرستان، برگزاری مسابقات مختلف، دیدار از خانواده های معظم شهدا و نشست مادران شهدا با دانش آموزان دختر بوکانی از مهمترین برنامه های است که طی این هفته در سطح بوکان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه بوکان ادامه داد؛ غبار روبی مزار شهدا، پیاده روی خانوادگی، سخنرانی فرمانده سپاه با حضور بسیجیان در نماز جمعه و نواختن زنگ ایثار و شجاعت در مدارس سطح شهر از دیگر برنامه های شاخصی است که برای این هفته برنامه ریزی شده است.
انتهای پیام.