به گزارش کانی پرس؛ یادمان شهدای بوکان صبح دو شنبه ۲۵ شهریور ماه میزبان سومین کاروان اعزامی از این شهرستان به اردوهای راهیان نور بود. فرمانده سپاه بوکان حاشیه بازدید زائران از یادمان شهدای بوکان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: بعد از سالها انتظار اکنون یادمان شهدای بوکان نیز میزبان عاشقان و […]

به گزارش کانی پرس؛ یادمان شهدای بوکان صبح دو شنبه ۲۵ شهریور ماه میزبان سومین کاروان اعزامی از این شهرستان به اردوهای راهیان نور بود.

فرمانده سپاه بوکان حاشیه بازدید زائران از یادمان شهدای بوکان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: بعد از سالها انتظار اکنون یادمان شهدای بوکان نیز میزبان عاشقان و ادامه دهندگان راه شهدا است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد: اکنون شاهد حضور ۱۵۰ زائر از حوزه های محلات سطح شهر بوکان در یادمان شهدای بوکان در قالب اردوهای راهیان نور هستیم.

وی ادامه داد:تا کنون و طی دو مرحله گذشته بیش از ۳۰۰ نفر از بسیجیان خواهر و بردار سطح شهر بوکان طی دو مرحله گذشته از یادمان شهدای بوکان دیدن کردند.

جمشیدی افزود: زائران بوکانی بعد از حضور در مزار شهدای بوکان به سوی یادمان شهدا حرکت و در آنجا راویان به بازگویی خاطراتی از شهدا در شهر بوکان طی دوران دهه اول انقلاب می پردازند.

فرمانده سپاه بوکان هدف از برگزاری این اردوها را تجدید پیمان با شهدای دانست که امنیت امروز را مدیون رشادت های آنان هستیم و عنوان کرد: در شهر بوکان بیش از ۳۰۰ شهید بومی و ۸۰۰ شهید غیر بومی برای پاسداری از این مرز و بوم خون پاک خود را نثار کردند و این وظیفه ماست که ادامه دهنده راه این بزرگ مردان تاریخ باشیم.

وی تصریح کرد: امید است یادمان شهدای بوکان در اینده ای نزدیک میزبان زائرانی از سراسر کشور در قالب اردوهای راهیان نور باشد.

انتهای پیام/خ