به گزارش کانی پرس؛ صبح روز سه شنبه ۱۹ شهریور ماه با همکاری تیم های عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و فرماندهان انتظامی بوکان و شاهین ۴۵۰ کیلوگرم ماده مخدر گل در حوزه استحفاظی بوکان کشف وضبط شد. در همین رابطه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با کانی پرس از کشف […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح روز سه شنبه ۱۹ شهریور ماه با همکاری تیم های عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و فرماندهان انتظامی بوکان و شاهین ۴۵۰ کیلوگرم ماده مخدر گل در حوزه استحفاظی بوکان کشف وضبط شد.

در همین رابطه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با کانی پرس از کشف مقدار ۴۵۰ کیلوگرم ماده مخدر گل طی عملیات مشترک تیم های عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و فرماندهان انتظامی شهرستانهای بوکان و شاهین دژ در نقطه تلاقی این دو شهر خبر داد و افزود: بدنبال اطلاع رسانی شهروندان به سربازان گمنام امام زمان (عج) مبنی بر کاشت ماده مخدر گل در نقطه تلاقی شهرستانهای بوکان و شاهین دژ ،موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از هماهنگی های لازم با مرجع قضایی در یک عملیات تلفیقی از محل مورد نظر مقدار ۴۵۰ کیلوگرم ماده مخدر گل کشف گردید.

وی تصریح کرد درارتباط با این پرونده یک نفر قاچاقچی مواد مخدر که در تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت دارد نیز دستگیر شده و بهمراه پرونده به مرجع قضایی تحویل گردید.

۴ روز پیش نیز مزرعه ماده مخدر گل توسط تیم های عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با همکاری نیروی انتظامی در یکی از روستاهای شهرستان بوکان کشف و ضبط شده بود.

انتهای پیام/خ