به گزارش کانی پرس؛ در چهارمین روز از هفته دولت طی مراسمی که در سالن شهید رجایی فرمانداری بوکان برگزار شد از کارمندان نمونه بوکانی تجلیل به عمل امد. در ابتدای این مراسم سرپرست فرمانداری بوکان در سخنانی کار جهادی را از لازمه ای عبور از شرایط فعلی کشور دانست و عنوان کرد: امروز دشمنان […]

به گزارش کانی پرس؛ در چهارمین روز از هفته دولت طی مراسمی که در سالن شهید رجایی فرمانداری بوکان برگزار شد از کارمندان نمونه بوکانی تجلیل به عمل امد.

در ابتدای این مراسم سرپرست فرمانداری بوکان در سخنانی کار جهادی را از لازمه ای عبور از شرایط فعلی کشور دانست و عنوان کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی جنگ تمام عیاری علیه انقلاب اسلامی راه انداختند که برای عبور از این شرایط تنها کار جهادی و خستگی ناپذیر لازم است.

لقمان خسرو پور اذر تصریح کرد: در پیشانی نوک پیکان مقابله با این جنگ اقتصادی کارمندان دولت هستند که باید شبانه روزی با کار جهادی نقشه دشمنان در این جنگ اقتصادی را خنثی کنند.

وی ادامه داد: بهترین الگو برای کارمندن برای تلاش جهت عبور از شرایط بد اقتصادی امروز شهیدان باهنر و رجایی هستند که در سخت ترین دوران انقلاب خون خود را در راه خدمت به مردم و رضایت خداوند هدیه کردند.

سرپرست فرمانداری بوکان در بخش دیگری از سخنان خود به تکریم ارباب رجوع در ادارات بوکان اشاره کرد و عنوان کرد: یکی از مهمترین معقوله های کار جهادی در ادارات دولتی تکریم ارباب رجوع است.

خسروپور افزود: مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند و باید کارمندان در ادارات مختلف باید از تمام ظرفیت‌های خود جهت خدمت به مردم استفاده کننند.

سرپرست فرمانداری بوکان در ادامه بهترین شاخصه های کارمند نمونه را تکریم ارباب رجوع، خستگی ناپذیری و کار و تلاش برای کاهش مشکلات دانست و عنوان کرد: تمامی کارمندان بوکانی خوشبختانه از این خصوصیات با بهره هستند و به وضوح می توان این مهم را در رضایت مردم از خدمات ارائه شده در شهرستان دید.

در پایان این مراسم از ۶۰ کارمند نمونه بوکانی تجلیل به عمل امد.

انتهای پیام/خ