به گزارش کانی پرس؛ به مناسبت عید سعید قربان بسیاری از خیرین بوکانی با اهدای گوشت قربانی خود به کمیته امداد امام خمینی(ره) و موسسات خیریه دیگر به یاری و دستگیری از نیازمندان واقعی جامعه شتافته آنان را در شادی این عید بزرگ شریک کردند. در همین زمینه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بوکان […]

به گزارش کانی پرس؛ به مناسبت عید سعید قربان بسیاری از خیرین بوکانی با اهدای گوشت قربانی خود به کمیته امداد امام خمینی(ره) و موسسات خیریه دیگر به یاری و دستگیری از نیازمندان واقعی جامعه شتافته آنان را در شادی این عید بزرگ شریک کردند.

در همین زمینه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بوکان در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: از اولین ساعت عید قربان تا کنون ۲۱ راس دام بزرگ و کوچک‌ از طرف خیرین و قربانی دهندگان بوکانی تحول موسسه خیریه احسانکاران صوفی رحمان، کمیته امداد و مرکز نیکو کاری باب الریان گردید.

قادر درویشی افزود: ذبح توزین و بسته بندی در قربانگاه احسانکاران واقع در مجتمع فرهنگی کمیته امداد انجام شد و توسط مراکز مذبور بین نیازمندان شهرستان توزیع گردید.

وی ادامه داد: وزن کل دام های اهدای از سوی خیرین ۲ هزار و ۷۳۹ کیلو به ارزش ۲۱۹ میلیون تومان تومان بود که با همکاری موسسات خیریه بین افراد نیازمند وتحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) تقسیم شد.

درویشی تصریح کرد: موسسات خیریه موجود در شهرستان و همچنین کمیته امداد امادگی کامل را دارند تا همچنان پذیرایی گوشت ها ودام های قربانی برای تقسیم بین نیازمندان باشند.

انتهای پیام/خ