به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز ۱۶ مرداد ماه اولین کاروان دانشجویی دانشگاه های بوکان با بدرقه مسئولان شهرستانی درقالب کاروان های راهیان نور به یادمان های عملیاتی شهرستان سردشت اعزام شدند. در حاشیه بدرقه از این کاروان فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس از اعزام نخستین کاروان راهیان نور دانشجویی شهرستان […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز ۱۶ مرداد ماه اولین کاروان دانشجویی دانشگاه های بوکان با بدرقه مسئولان شهرستانی درقالب کاروان های راهیان نور به یادمان های عملیاتی شهرستان سردشت اعزام شدند.

در حاشیه بدرقه از این کاروان فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس از اعزام نخستین کاروان راهیان نور دانشجویی شهرستان بوکان به یادمان های عملیاتی سردشت خبر داد و اظهار داشت‌: کاروان راهیان نور شهرستان بوکان با شرکت ۶۰ نفر از برادران و خواهران در قالب دو دستگاه اتوبوس راهی یادمان های ۸ سال دفاع مقدس در شهر سردشت شدند.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: این کاروان به مدت یک روز از مناطق عملیاتی شهرستان سردشت در ۸ سال دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

وی راهیان نور را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر دانست و بیان کرد: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام کشورمان به دست آمده است و هرچه داریم را مدیون این بزرگ‌مردان هستیم که به همین منظور برگزاری یادواره‌های شهدا و اعزام کاروان‌های راهیان نور کم‌ترین کاری است که در مقابل آنان می‌توان انجام داد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان با بیان اینکه تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی یک اصل ضروری است، گفت: تجدید میثاق با اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و خون شهدا برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک اصل اساسی و ضروری در جامعه است که برگزاری اردوهای راهیان نور به این مسئله تحقق می‌بخشد.

انتهای پیام/خ