به گزارش کانی پرس، مونا عبدی تکواندوکار وزن ۴۱- کیلوگرم دختران نونهال کشورمان با پیروزی برابر نماینده تایلند مدال طلای این وزن را در مسابقات قهرمانی آسیا به خود اختصاص داد. سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا ۲۰۱۹ با حضور ۲۳۳ تکواندوکار از روز گذشته (سه‌شنبه – یکم مردادماه) به میزبانی “امان” اردن آغاز و […]

به گزارش کانی پرس، مونا عبدی تکواندوکار وزن ۴۱- کیلوگرم دختران نونهال کشورمان با پیروزی برابر نماینده تایلند مدال طلای این وزن را در مسابقات قهرمانی آسیا به خود اختصاص داد.

سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا ۲۰۱۹ با حضور ۲۳۳ تکواندوکار از روز گذشته (سه‌شنبه – یکم مردادماه) به میزبانی “امان” اردن آغاز و امروز به پایان رسید.

چهارشنبه – دوم مردادماه در دومین و آخرین روز این مسابقات، پیکارهای اوزان ۳۷-، ۴۵-، ۵۳-، ۶۱- و ۶۵+ کیلوگرم پسران و ۳۳-، ۴۱-، ۴۷-، ۵۵- و ۵۹+ کیلوگرم پیگیری شد و مونا عبدی توانست بر سکوی قهرمانی بایستد.

تکواندوکار وزن ۴۱- کیلوگرم پس از یک‌‌دور استراحت به مصاف «جومی کیم» از کره جنوبی رفت و با نتیجه ۲۹ بر ۷ به برتری رسید؛ در دومین گام «زوئه هاجر» از لبنان را ۳۳ بر ۱۱ از پیش رو برداشت.

مونا در فینال «پاچاراپون سوخامون» از تایلند را ۱۹ بر ۱۱ شکست داد و مدال طلا کسب کرد.

انتهای پیام/خ