به گزارش کانی پرس؛ روز پنج شنبه ۲۶ تیر ماه و در جریان سه فقره تصادف در راه های مواصلاتی بوکان ۷ نفر کشته و مصدوم شدند. سید فواد هاشمی سرپرست آتش نشانی بوکان روز جمعه در گفتگو باخبرنگاران اظهار کرد در ساعت ۲۱ امشب ( پنج شنبه) پس از تماس اورژانس ۱۱۵ مبنی بر […]

به گزارش کانی پرس؛ روز پنج شنبه ۲۶ تیر ماه و در جریان سه فقره تصادف در راه های مواصلاتی بوکان ۷ نفر کشته و مصدوم شدند.

سید فواد هاشمی سرپرست آتش نشانی بوکان روز جمعه در گفتگو باخبرنگاران اظهار کرد در ساعت ۲۱ امشب ( پنج شنبه) پس از تماس اورژانس ۱۱۵ مبنی بر تصادف در مسیر روستای قهرآباد و فوت یک نفر ؛ بلافاصله آمبولانس ایستگاه ۲ این سازمان به محل اعزام شد.

وی در ادامه افزود: حادثه مذکور برخورد شدید بین یکدستگاه پژو ۴۰۵ با وانت پیکان بوده که در آن متاسفانه یکی از سرنشینان پژو در دم جان باخته و چهار نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

هاشمی تصریح کرد: عصر پنج شنبه نیز و در حادثه واژگونی یکدستگاه پراید در محور بوکان شاهین دژ ( مقابل روستای اوینه چی) نیز متاسفانه راننده آن در دم جان باخته و جنازه وی نیز توسط آمبولانس فوریت های پزشکی ۱۱۵ به سردخانه بیمارستان شهید قلی پور انتقال داده شد.

سرپرست اتش نشانی بوکان افزود: در واژگونی یکدستگاه سواری روآ در محور بوکان میاندوآب نیز ( روستای اوچ تپه) نیز راننده آن مصدوم و به بیمارستان انتقال داده شد.

طی ۴ ماه گذشته ۹ نفر در حوادث رانندگی شهرستان بوکان جان خود را از دست دادند که سهم حوادث برون شهری ۵ نفر و حوادث درون شهری ۴ نفر بوده است.

انتهای پیام/خ