به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان در خطبه هی امروز نماز جمعه این شهر کا با حضور گسترده نماز گزاران برگزار شد با محکوم کردن حادثه تروریستی پیرانشهر که طی آن ۳ نفر از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نایل آمدند عنوان کرد: گروهک های تروریستی با چنین اقداماتی هدفی […]

به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان در خطبه هی امروز نماز جمعه این شهر کا با حضور گسترده نماز گزاران برگزار شد با محکوم کردن حادثه تروریستی پیرانشهر که طی آن ۳ نفر از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نایل آمدند عنوان کرد: گروهک های تروریستی با چنین اقداماتی هدفی جز بر هم زدن امنیت منطقه ندارند.
ماموستا ملا عباس احمدی ادامه داد: این عمل تروریستی بیش از گذشته خوی تروریستی این گروهک ها را به مردم نشان داد که با پول اربابان غربی و عربی خود هدفی جز ترور و بر هم زدن امنیت منطقه ندارد.
وی عنوان کرد؛ امنیت کنونی منطقه با ریختن خون هزاران شهید ایجاد شده و با چنین اقدامات کورکورانه از جانب این گروهک ها بی تردید هیج خدشه ای به امنیت کشور وارد نخواهد شد زیرا نیروهای نظامی و انتظامی کشور با تمام توان در برابر این بر هم زدگان امنیت و آرامش مردم خواهد ایستاد.
امام جمعه بوکان در ادامه خطبه به بحث حجاب و عفاف پرداخت و رعایت آن پرداخت و گفت:با توجه به آیات قرانی و احدایث گسترده از بزرگان دینی در میابیم که اسلام به مسئله حجاف و عفاف نگاه بسیار ویژه دارد.
ماموستا ملا عباس احمدی تصریح کرد: متاسفانه علی ارغم تاکیدات فراوان دین و هچنین سنت های منطقه ای و فرهنگی، امروزه به واسطه تهاجم فرهنگی که از طریق فضای مجازیف ماهواره و … وارد فرهنگ ما شده است متاسفانه شاهد ناهنجاری های گسترده ای در حوزه عفاف و حجاب در سطح منطقه بخصوص در تالارهای عروسی هستیم.
وی عنوان کرد: لازم است زن و شوهر جمال و قشنگی خود را برای هم دیگر نگه دارند و از پوشش های نامناسب در مقابل نامحرم جلو گیری کنند زیرا چنین اقدامی در نهایت سبب نابودی بنیان خانواده خواهد شد.
امام جمعه بوکان با اشاره به راه اندازی صدها شبکه ماهواره ای و همچنین تبلیغات گسترده بی حجابی در بستر فضای مجازی افزود: دشمنان اسلام با هزینه های میلیارد دلاری حجاب زن ایرانی را هدف قرار دادند زیرا آن را بزرگترین دشمن در برابر نقشه های خود که همانا ریشه کن کردن بنیان خانواده ودر نهایت اسلام است می داند.
ماموستا ملا عباس احمدی در پایان سخنان خود عنوان کرد: مسئله عفاف و حجاب باید در راس همه امور ارگانهای مختلف بویزه آموزش و پرورش قرار گیرد تا با کار کارشناسی شده حتی در قالب یک درس تخصصی به این حوزه مهم ورود پیدا کند.
انتهای پیام/خ